Cleverlance vyvinula pro Deutsche Telekom Visual Voice Mail

Bratislava, 4. prosince 2013 – Zákazníci Deutsche Telekom AG (DTAG) získávají hlasový záznamník nové generace. Cleverlance vyvinula pro společnost DTAG dvě aplikace Visual Voice Mail. Pro mobilní telefony je určena služba Mobilbox Pro, kterou si již nainstalovalo více jak 1 milion uživatelů. Pro pevné linky slouží SprachBox Pro. (TZ)

Milióny uživatelů služeb společnosti DTAG mají nyní k dispozici hlasovou schránku, které není nutné volat, protože zprávy se zobrazují přímo v telefonu a lze je poslouchat vícekrát v libovolném pořadí. Verze pro Android umožňuje stahování přes wi-fi, což se hodí především při pobytu v zahraničí. Přímo v aplikaci je možná správa, ukládání a odstraňování hlasových zpráv. Změny všech nastavení hlasové schránky lze provést přímo v aplikaci.

Z technologického pohledu představoval celý projekt mobilní vývoj nad Androidem a iOS. Mobilbox Pro je vyvinut pro Android (iOS má klienta přímo v systému). SprachBox Pro je připraven pro Android a iOS, kde si iOS klienta doposud vyvíjela společnost Deutsche Telekom sama. V současné době tento vývoj kompletně přebrala také společnost Cleverlance.

„S prací odvedenou specialisty ze společnosti Cleverlance jsme byli natolik spokojeni, že jsme jim nyní svěřili i vývoj iOS klienta aplikace SprachBox Pro. Navíc pokračujeme ve spolupráci i na dalších projektech jako je například vývoj a adaptace pro tablety,“ uvedl Stefan Gauera, International Product Managera pro Mobile Messaging v Deutsche Telekom.

„Jsem hrdý na svůj tým, který dokázal obhájit jméno společnosti Cleverlance jako silného dodavatele mobilních aplikací a dodat aplikace v požadované kvalitě. Obě aplikace mají úspěšnou stahovatelnost na Google Play store a současně jsou i velmi dobře hodnoceny uživateli,“ doplnil Milan Mitošinka, vedoucí jednotky Mobilních řešení ve firmě Cleverlance.

Spolupráce společností DTAG a Cleverlance v oblasti mobilního vývoje bude pokračovat. Cleverlance přebrala vývoj iOS verze aplikace SprachBox Pro. Dočkají se i uživatelé tabletů, pro které se rovněž začal vyvíjet klient.  V plánu je i řada dalších zlepšení a novinek.

O Cleverlance Enterprise Solutions, a. s.

Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment. Hlavní nabídkou společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří více než 400 specialistů se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, testování a QA, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty, společnost CTS pak v oblasti investičního bankovnictví.

Více informací o skupině Cleverlance Group najdete na adrese: www.cleverlance.com.