"Ukaž své PFko" se opět vrací. Už pošesté.

Až při pohledu na loňské upozornění na tradiční sbírání a zveřejňování PFek (ale i vánočních přání) IT/C firem (ale i jejich agentur) mi připomnělo, že už je to pošesté.

Takže ano, už šest let zveřejňuje www.FeedIT.cz novoroční a vánoční přánička. A opět stačí je poslat na info@feedit.cz (ano, prosím, opravdu, jenom na tuto adresu).¨

47 kousků k 23. prosinci 2013

JAK SE ZÚČASTNIT: Pokud jste IT/C firma či agentura starající se o IT/C firmy, posílejte svá PF (ale i vánoční přání) na info@feedit.cz (prosím opravdu jenom na tuto adresu) jako obrázek v příloze (Jpeg, PNG, Gif). Pokud máte PF animované či jinak vymazlené, pošlete odkaz, zveřejním ho rovněž (nebo se o to alespoň pokusím).

Nová PFka a vánoční přáníčka mají zřízenu novou rubriku  – PF 2014. A také galerii v Google Plus (dřívější Picasa) –  (aktualizace občasná).

39 PFek k 21. prosinci 2013 v Galerii v Picasa (Google+).

PFka z loňského roku, tedy PF 2013

Ty z předchozích let můžete najit v rubrice PF 2013 (některé i v PF 2013 albu na Google+).  A ještě starší? Případně zdezde a zde -případně pohromadě v PF 2010 Picasa albu. PF 2011, jsou k nalezení v rubrice PF 2011 nebo galerii na Picasa PF 2011 a samozřejmě podobně můžete nahlédnout i na ta z roku 2012 – PF 2012  a Picasa PF 2012

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s