Zažijte vyšší výkon s HUAWEI Ascend Mate2 4G

Las Vegas, USA, 6. ledna, 2014: Společnost Huawei, přední světový dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a koncových zařízení, dnes na veletrhu spotřební elektroniky Consumer Electronics Show 2014 (CES) představila nový model HUAWEI Ascend Mate2 4G. Nový super výkonný smartphone podporující sítě 4G LTE nabízí lidem po celém světě vyšší výkon a větší displej, takže uživatelé mohou využít doslova každé příležitosti k práci či zábavě. S IPS displejem o úhlopříčce 6,1 palce, výkonnou baterií o kapacitě 4050 mAh1 a předním fotoaparátem s rozlišením 5 megapixelů je HUAWEI Ascend Mate2 4G ideálním telefonem pro permanentní zábavu a disponuje dostatečnou kapacitou baterie pro sledování až šesti stažených filmů v řadě nebo poslechu až 100 hodin hudby na jedno nabití. (TZ)

„S modelem Ascend Mate2 nabízíme výhody a pohodlí super rychlé konektivity lidem po celém světě,“ prohlásil Colin Giles, výkonný viceprezident Huawei Consumer Business Group. „HUAWEI Ascend Mate2 4G je plně vybaven pro mobilní generaci, jež požaduje permanentní zábavu v mobilní podobě, chce co nejrychleji vytvářet a stahovat foto alba během několika sekund, nebo používat svůj chytrý telefon jako mobilní kancelář.“

HUAWEI Ascend Mate2 4G je osazen výkonným čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,6 GHz a vysokokapacitní baterií o výkonu 4050 mAh, takže na jediné nabití lze strávit až půl dne surfováním po internetu. Huawei Ascend Mate2 4G je vybaven unikátní technologií úspory energie, jež dokáže zlepšit výdrž telefonu o více než 30 % oproti jiným chytrým telefonům ve své třídě. HUAWEI Ascend Mate2 je pouhých 9,5 mm tenký, má stylový tvar a ergonomické pouzdro, takže ideálně padne do dlaně.

HUAWEI Ascend Mate2 4G je vybaven vlastním uživatelským rozhraním Emotion UI 2.0.2 Toto intuitivní rozhraní obsahuje režim „jedné ruky“, takže se telefon skvěle ovládá jedinou rukou, k čemuž napomáhá i 79% poměr displeje k tělu telefonu. Funkce plovoucích oken umožňuje multitasking a nabízí současný přístup k poznámkám, zprávám, kalendáři a kalkulačce, navíc je možné rozhraní snadno a pohodlně upravit dle potřeb konkrétního uživatele, který například chce mít základní obrazovku co nejjednodušší. Telefon lze používat pohodlně opravdu kdykoli, funkce Gloves Mode zajišťuje funkčnost při použití rukavic a Driving Mode zase aktivuje hlasitý odposlech při řízení.

Displej telefonu má úhlopříčku 6,1 palce, takže je dostatečně velký pro prohlížení dokumentů, sledování filmů nebo procházení snímků. Snímky lze spontánně pořizovat zadním fotoaparátem BSI s rozlišením 13 megapixelů, jenž je mimo jiné vybaven závěrkou 2.0, díky čemuž jsou snímky ostré a profesionální za každé příležitosti. Když telefon otočíte, přední fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů a s funkcí vertikálního panoramatu a automatickou retuší obličeje vám umožní vytvořit impozantní autoportrét.

Aby telefon udržel krok s rychlým tempem dnešní doby, nabízí HUAWEI Ascend Mate2 4G všudypřítomné připojení. Ať už budete sedět za stolem v kanceláři, budete na cestách, anebo doma, HUAWEI Ascend Mate2 4G vám poskytne bleskově rychlé připojení CAT4 LTE, díky němuž budete filmy stahovat během několika minut, případně své pracovní dokumenty nahrávat za zlomek doby, na kterou jste byli zvyklí, a to díky rychlosti připojení až 150 Mbps. Škála konektivity je opravdu široká, zahrnuje WiFi, Bluetooth 4.0, takže HUAWEI Ascend Mate2 4G uživatele v oblasti připojení opravdu nikdy nenechá na holičkách.

Telefon lze dovybavit také některým z doplňků, jako jsou Bluetooth sluchátka, stylový kryt nebo barevná přídavná externí baterie.

– Konec –

1 Skutečná velikost baterie se může mezi jednotlivými region lišit

2 Dostupnost uživatelského rozhraní Emotion UI 2.0 se může mezi jednotlivými region lišit

O Huawei Consumer Business Group

Ke konci roku 2013 se výrobky a služby Huawei používají ve více než 140 zemích a slouží více než třetině světové populace. Huawei rovněž po celém světě založila více než 16 výzkumných a vývojových center, mimo jiné ve Spojených státech, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Spotřebitelská divize patří mezi tři hlavní divize společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní širokopásmová zařízení, domácí zařízení, mobilní telefony a cloudové služby. Huawei Consumer BG se ve 3. čtvrtletí 2013 stala třetím největším světovým výrobcem smartphonů. Cílem této divize je prostřednictvím společnosti Huawei přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celý svět možností a vytvářet mimořádné zážitky pro lidi na celém světě.

Pro více informací navštivte Huawei na consumer.huawei.com/cz.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweideviceCZSK

Twitter: www.twitter.com/HuaweiDevice

Google+: plus.google.com/+HuaweiDeviceCo

YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

Flickr: www.flickr.com/photos/Huaweidevice