Cisco pomůže NBC Olympics se streamingem živých přenosů i poskytováním videa on-demand ze zimní olympiády v Sochi

Praha 13. ledna – Společnost Cisco byla vybrána, aby poskytla video hardware a cloudový software pro NBC Olympics, za účelem podpory transkódování a správy obsahu vysílání ze zimních Olympijských her v ruském Sochi. Tyto prvky jsou součástí TV platformy Cisco Videoscape. NBC plánuje z her odvysílat více než 1 500 hodin videa. (TZ)

Využitím nových na cloudu založených softwarových komponent získá NBC Olympics jednoduchou, agilní a pružnou cloudovou architekturu, která umožní přímo z místa dění nabízet jak streaming živých přenosů, tak i sportovních pořadů on-demand.

Ke klíčovým hardwarovým a softwarovým komponentům, které Cisco pro tuto významnou akci poskytne, patří: Videoscape Acquisition Suite, Videoscape Media Suite, Videoscape Distribution Suite a Videoscape klienti, včetně set-top boxů a na HTML5 založených softwarových klientů.

Zde najdete další informace o spolupráci společnosti Cisco s NBC Olympics.

Cisco rozšiřuje Videoscape i do cloudu

Cisco na právě probíhajícím veletrhu CES také oznámilo rozšíření své TV platformy Videoscape o nové cloudové funkce a schopnosti. K dispozici je tak například Videoscape „as-a-service“ a otevřené cloudové technologie založené na OpenStack. Nový soubor technologií a funkcí přinese zákazníkům nové zážitky, jako jsou možnost využití druhé obrazovky, personalizace obsahu nebo si budou moci užít 4K video.

Více informací o platformě Cisco Videoscape najdete zde.

Poznámky pro editory:

O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují mezi sebou a spolupracují.

Informace o společnosti Cisco jsou k dispozici na http://www.cisco.com. Další zprávy lze nalézt na http://newsroom.cisco.com.