Rubikon PR pracuje pro GoPay

Agentura Rubikon PR zajišťuje od ledna 2014 komunikaci pro společnost GoPay, která vlastní a provozuje platební bránu GoPay. Rubikon PR se bude starat jak o korporátní komunikaci, tak i o komunikaci jednotlivých služeb a produktů. (TZ)

„Od spolupráce s Rubikon PR očekáváme posílení mediálního obrazu společnosti a zlepšení povědomí veřejnosti o  službách, které GoPay nabízí,“ říká Ing. Pavel Schwarz, ředitel společnosti GoPay.

„Společnost GoPay je silným hráčem v oblasti e-commerce. Jsme velmi rádi, že se rozhodla využít právě našich služeb. Rubikon PR má dlouhodobé zkušenosti v oblasti online služeb a technologických klinetů, takže věříme, že dokážeme GoPay dobře podpořit,“ doplňuje Šimon Rákosník, Managing Partner ve společnosti Rubikon PR.

Komunikaci GoPay bude zajišťovat Patricie Petruccová, specialistka na technické klienty Rubikon PR.

O GoPay s.r.o.

Společnost GoPay s.r.o. zahájila činnost v oblasti online plateb v roce 2007. Hlavním cílem společnosti je především vysoký standard bezpečnosti a plynulost bezhotovostních plateb v rámci vlastní platební brány, která na jednom místě nabízí veškeré platební metody na českém a slovenském trhu. Společnost GoPay je oficiálně nezávislou finanční institucí podléhající regulaci ze strany ČNB a Ministerstva financí ČR s oprávněním vydávat elektronické peníze jako instituce elektronických peněz. V roce 2013 spustila společnost GoPay společně se svou mateřskou společností TERMS a.s. vlastního virtuálního operátora GoMobil.