AT Computers spustil elektronickou distribuci licencí Microsoft ESD

Ostrava, 29. 1. 2014 – Společnost AT Computers, největší český distributor IT, rozšiřuje svoje služby pro partnery o elektronickou distribuci licencí Microsoft. Služba Microsoft Electronic Software Delivery (ESD) zahrnuje celé portfolio kancelářských produktů společnosti Microsoft. (TZ)

Výhodou systému Microsoft ESD je okamžitá dostupnost objednaných produktů. Zákazníci tak už nemusí čekat na to, až jim dorazí fyzický nosič s objednaným softwarem. Všechno probíhá elektronicky – od objednávky softwaru až po získání registračního klíče a stažení zakoupeného produktu.

Celý systém je velmi jednoduchý a funguje následovně:

1. Objednávky se realizují prostřednictvím speciální nabídky Microsoft ESD. Zákazníci ji najdou v Konfigurátorech.

2. Po zpracování objednávky v systému AT Computers bude koncovému uživateli vytvořen účet v digitální úschovně licencí na adrese http://dlocker.eu. Heslo k účtu přijde koncovému uživateli na e-mailovou adresu zadanou v objednávce. Zároveň je informován o přidání nové licence do úschovy.

3. V detailech licence koncový uživatel nalezne licenční klíč a odkaz na stránky společnosti Microsoft, kde si stáhne instalační soubor.

„Díky systému Microsoft ESD můžeme rychleji reagovat na požadavky našich partnerů a zákazníků. V dnešním internetovém světě je to také výrazně pohodlnější jak pro našeho partnera, tak pro koncového zákazníka. Jsme rádi, že můžeme nabídnout našim zákazníkům další zajímavou a přínosnou službu,“ komentovala zavedení Microsoft ESD Hana Šimíčková, produktová manažerka zodpovědná v AT Computers za značku Microsoft.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 10 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.