Zákazníci Mobilu od ČEZ soutěží o nejzamilovanější SMS

Svátek svatého Valentýna je ideální příležitostí, jak udělat radost lidem, kteří jsou pro nás v životě mimořádně důležití. A protože pro Mobil od ČEZ to jsou jeho zákazníci, připravil pro ně jednoduchou soutěž o dva mobilní telefony HTC Desire 500. Vyhrát je může ten, kdo pošle nejkrásnější zamilovanou SMS na číslo 705 111 999. (TZ)

Soutěžní SMS může poslat každý zákazník Mobilu od ČEZ. Díky tomu, že zákazníci odebírající od ČEZ Prodej elektřinu či plyn mohou posílat SMS v síti ČEZ zdarma, je účast v soutěži nic nestojí. Mechanika je přitom jednoduchá – stačí do 6. 2. 2014 poslat nejkrásnější zamilovanou SMS na telefonní číslo +420 705 111 999.  Z došlých zpráv potom porota vybere deset nejlepších, které budou vystaveny na oficiálním facebookovém profilu „ČEZ lidem“. Tam o vítězi rozhodnou samotní fanoušci pomocí hlasování formou „like/to se mi líbí“. Vítěz s nejvyšším počtem „like/to se mi líbí“ získá pro sebe a svoji drahou polovičku dva stylové chytré telefony HTC Desire 500 s čtyřjádrovým procesorem a 8 Mpix fotoaparátem.

Každý zákazník může poslat jen jednu SMS. Přesná pravidla a podrobnosti soutěže najdete www.140214.cz.

O Mobilu od ČEZ

Mobil od ČEZ nabízí jeden základní tarif „Platím, jak volám“ zcela bez poplatků. K němu je možné aktivovat další hlasové a datové balíčky. Za 200 Kč měsíčně hlasový balíček „Volám občas“ se sto volnými minutami. Hlasový balíček „Volám rád“ za 340 Kč obsahuje dvě stě volných minut do všech sítí. Aktivace jakéhokoliv hlasového či datového balíčku automaticky znamená telefonování v síti ČEZ zcela zdarma. Datové balíčky jsou tři. Denní za 20 Kč s FUP 50 MB, balíček „Často online“ s 300 MB dat za 200 Kč měsíčně nebo „Žiju online“ za 300 Kč měsíčně s 1 GB dat.

Stávající zákazníci ČEZ Prodej mají s Mobilem od ČEZ esemeskování v síti ČEZ zdarma. Mohou jím obdarovat i své tři přátele, kteří také využívají služby Mobilu od ČEZ. Samozřejmostí jsou MMS, roaming či převedení původního čísla. Zdarma je k dispozici Hlasová samoobsluha s operátory, která je dovolatelná z Mobilu od ČEZ na čísle *84. Obsluhovat Mobil od ČEZ lze též na Zákaznické lince 840 840 840, na Zákaznických centrech Skupiny ČEZ či přes internetovou samoobsluhu na www.cez.cz. Na všech těchto místech je možné si také Mobil od ČEZ zřídit.