Samsung odhaluje GALAXY Studio pro Soči 2014

Praha, 7. února 2014 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. představuje vrcholný prvek své kampaně k letošním zimním olympijským hrám v Soči. Je jím interaktivní studio umístěné přímo v olympijském areálu s názvem GALAXY Studio, které umožňuje komunikovat prostřednictvím nejnovějších bezdrátových technologií Samsung a být ve spojení s děním na olympijských hrách. (TZ)

GALAXY Studio je navrženo tak, aby si návštěvníci mohli vyzkoušet na vlastní kůži nejnovější mobilní telefony Samsung, a tak vytvářeli, zachytili a sdíleli své vlastní olympijské zážitky. Slavnostního představení se zúčastnila světová tenisová ikona a ambasadorka značky Samsung pro Soči 2014 Maria Šarapovová a Timo Lumme, generální ředitel Television and Marketing Services Mezinárodního olympijského výboru.

Kromě GALAXY Studia v olympijském areálu bude mít Samsung další tři studia, která se nacházejí v olympijských vesničkách na pobřeží (Coastal Village), v horách (Mountain Village) a na náměstí Art Museum Square v Soči. Samsung tak rozšíří olympijského ducha k širšímu publiku.

„Zveme sportovce a fanoušky k návštěvě našich olympijských GALAXY Studií. Získají tak možnost si ještě více užít čas strávený na hrách prostřednictvím našich technologií inspirovaných lidmi a díky zajímavým interaktivním zážitkům. Mobilní zařízení se stávají důležitým způsobem, kterým se lidé těší z olympijských her. Proto zavádíme nové přístupy, aby se diváci mohli stát aktivními účastníky her pomocí technologií Samsung,“ řekla Younghee Lee, výkonná viceprezidentka globálního marketingu, IT a mobilní divize Samsung Electronics.

GALAXY Studio s řadou aktivit poskytne zábavu pro každého návštěvníka. Lidé si budou moci vyzkoušet zimní olympijské sporty prostřednictvím inovativních technologií společnosti Samsung ve Sportovní interaktivní zóně nebo podpořit sportovce fanděním přes aplikaci ChatON společnosti Samsung ve Fanouškovské zóně. Speciální Zóna pro děti nabídne kreslení na GALAXY Note 3. Každý malý umělec bude za svou kresbu odměněn odznakem.

„Jsem nadšená, že se mohu připojit k otevření studia GALAXY Studio společnosti Samsung v olympijském areálu a současně je mi potěšením být součástí dnešní oslavy, která symbolizuje začátek kampaně společnosti Samsung na hrách v Soči. Jako sportovec sama oceňuji snahu společnosti Samsung poskytovat osobní zážitky z her propojením olympioniků a fanoušků prostřednictvím nejrůznějších aktivit ve studiu, a tak získat co nejvíce ze hry,“ řekla Maria Šarapavová.

Olympijské GALAXY Studio se skládá z 16 variabilních částí, které byly do Soči přivezeny a na místě smontovány pro využití po celou dobu her. Po skončení her bude GALAXY Studio v olympijském areálu demontováno a jednotlivé části odvezeny pro opětovné použití, tudíž dojde k minimálnímu plýtvání. Tyto snahy jsou nejnovějšími v řadě aktivit společnosti Samsung v oblasti udržitelného rozvoje po celou dobu olympijského sponzorství. Ještě více zavazují k budování lepší globální společnosti.

Pro více informací navštivte: http://www.samsungmobilepress.com/Sochi2014/ nebo mobilní web http:/m.samsungmobilepress.com/Sochi2014/.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivtewww.samsung.com.