GFI Software pořádá obchodně-certifikační školení pro české a slovenské prodejce

PRAHA – 19. února 2014 – Společnost GFI Software, přední poskytovatel infrastruktury pro malé a středně velké podniky (SMB), oznámila termíny obchodně-certifikačních školení pro své prodejce v České republice a na Slovensku. Tématem školení jsou stávající i nové produkty jak v on-premise, tak cloudové verzi. (TZ)

Obchodně-technické certifikační školení pro české prodejce se bude konat v termínech 17.-19. března v Hradci Králové. Školení jsou rozdělena do 3 bloků:

  • 17. března:  Produkty GFI Software řady G-10 – GFI MailEssentials 2014, GFI MailArchiver, GFI WebMonitor, GFI MailEssentials Online a nový software rodiny GFI – GFI WIRELESS SENTRY a GFI APP Central

  • 18. března: Cloudové služby – GFI MAX Mail, GFI MAX RemoteManagement, IASO, GFI WIRELESS SENTRY, GFI APP Central

  • 19. března: Novinky distribuce PB Com – ALTARO, OPEN-MESH, IASO, ACUNETIX, VIPRE

Pro slovenské partnery GFI připravuje obchodně-technické certifikační školení v termínech 9. a 10. dubna v Senci. Školení jsou rozdělena do 2 bloků:

  • 9. dubna: Produkty GFI,  cloudové služby – GFI MAX Mail, GFI MAX RemoteManagement, IASO, GFI WIRELESS SENTRY, GFI APP Central

  • 10. dubna: Novinky distribuce PB Com – ALTARO, OPEN-MESH, IASO, ACUNETIX, VIPRE

Více informací o jednotlivých školeních a možnost registrace naleznete zde.

O GFI Česká republika a Slovensko

GFI je na českém a slovenském trhu zastoupena pobočkou GFI Česká republika a Slovensko se sídlem v Hradci Králové, jež dodává produkty a řešení GFI prostřednictvím rozsáhlé sítě svých autorizovaných prodejců. Vedle nabídky on-premise řešení koncovým zákazníkům dodává také infrastrukturu poskytovatelům řízených služeb umožňující zvýšit jejich obrat a koncovým zákazníkům využívat výhod cloudových řešení. GFI Česká republika a Slovensko poskytuje také servisní služby a služby technické podpory. Více informací o společnosti naleznete na http://www.gfi.cz.

O GFI

GFI Software je předním softwarovým vývojářem. Malým a středním podnikům nabízí jednotný zdroj řešení pro oblast webové a emailové bezpečnosti, archivace, zálohování a faxování, síťového a bezpečnostního softwaru i hostovaných technologií. Produkty GFI jsou dostupné formou softwaru, v rámci cloud architektury (model SaaS) nebo jako hybridní řešení nabízející to nejlepší z obou těchto modelů. Díky technologiím s řadou ocenění, vstřícné cenové politice a silnému zaměření na požadavky SMB sektoru uspokojuje GFI potřeby produktivity a kontinuity vyžadované podniky po celém světě. Společnost má pobočky v USA, Velké Británii (Londýn a Dundee), Rakousku, České republice, Austrálii, Filipínách, na Maltě a dalších částech světa, které se starají o stovky tisíc instalací. Obchodní model společnosti GFI je postaven na nepřímém prodeji přes partnerský kanál čítající celosvětově tisíce partnerů. Společnost je také Microsoft Gold Certified Partnerem. Více informací o společnosti naleznete na http://www.gfi.com.

Pro více informací:

Prosím kontaktujte pana Martina Říhu na martin.riha@gfi.cz nebo PR konzultanta GFI na press@gfi.cz.

GFI Česká republika a Slovensko: Tel: +420 495 705 705; Fax: +420 495 705 780; URL: http://www.gfi.cz.