Navštivte Synology na CeBITu 2014

Taipei, Tchaj – wan (13. února 2014) – Synology® Inc. ohlásilo účast na veletrhu CeBIT 2014, který proběhne od 10. do 14. března 2014 v německém Hannoveru. Rádi bychom vás touto cestou chtěli srdečně pozvat k našemu firemnímu stánku na stanovišti B35 v hale 2. Naše společnost představí nový hardware a oficiálně uvede DSM 5.0, nejnovější ostrou verzi operačního systému pro naše NAS servery. (TZ)

„Rok 2014 bude pro NAS segment kritickým“ prohlásil Vic Hsu, generální ředitel společnosti Synology, „paradigmata se posouvají a zákazníci nyní očekávají integrovanější, mobilnější a efektivnější řešení více než kdykoli předtím. DSM 5.0 je odpovědí na tato očekávání“

Jednotlivá vylepšení poslední verze operačního systému DiskStation Manager 5.0 budou prezentována na monitorech živými ukázkami v různých aplikacích. Firmám nabízí DMS 5.0 službu Synology Central Management System, která výrazně zvyšuje efektivitu správy velkého počtu NAS serverů. Kromě toho přináší DSM 5.0 možnost vytvoření 1 PB scale-out clusteru a dalších vylepšení výkonu, která zahrnují např. podporu SSD cache i pro zápis. Zbrusu nová aplikace Cloud sync umožňuje kompatibilitu se službami Google Drive a Dropbox zatímco aplikace Cloud Station přináší oboustrannou synchronizaci mezi dvěma NAS servery. V oblasti domácích řešení dovoluje služba QuickConnect, díky podpoře více Synology balíčků, mobilním aplikacím a DSM rozhraní, přistupovat k NAS serveru. Kompletně přepracované uživatelské prostředí přináší mnohem příjemnější zážitek pro uživatele a s podporou Ultra HD poskytuje křišťálově ostrou kvalitu zobrazení na HD obrazovkách. Navíc DSM 5.0 plně podporuje Samsung TV a Chromecast.

Stejně velkou pozornost Synology věnuje i vývoji hardware a tak budou představeny také nové produktové koncepty jak pro domácí, tak firemní segment. Nainstalována bude aplikace Surveillance Station včetně její služby Central Management System, která bude demonstrovat profesionální nasazení a uživatelský zážitek z komplexního dohledového řešení v HD kvalitě.

Sledujte Synology na CeBIT 2014 na naší zvláštní stránce

Synology v kostce

Společnost Synology plně využívá výhod nejnovějších technologií, aby mohla poskytnout podnikům a domácím uživatelům spolehlivé a cenově dostupné způsoby centralizovaného ukládání dat, jednoduchého zálohování dat, sdílení a synchronizace souborů napříč různými platformami a přístupu k datům na cestách. Synology si klade za cíl dodávat výrobky s průkopnickými funkcemi a nejlepší zákaznickou podporou ve své třídě.