Inteligentní a rychlé Blu-ray Disc přehrávače od společnosti Sony

Rychlejší a jednodušší přístup k on-line obsahu a nové vylepšení kvality obrazu a zvuku (TZ)

  • Sdílení obsahu ze smartphonu/tabletu na TV obrazovce pomocí funkce „zrcadlení“

  • Spolehlivé streamování videa díky vestavěnému Wi-Fi rozhraní

  • Široká podpora kodeků pro přehrávání filmů z USB disku

  • Rychlejší spouštění díky funkci Super Quick Start

  • Zobrazení detailních textur a ostrého obrazu díky funkci eliminace šumu IP Content Noise Reduction Pro

  • Funkce Digital Music Enhancer pro přirozené výšky

Vstupte do inteligentního světa zábavy s jarní kolekcí Blu-ray Disc™ přehrávačů od společnosti Sony. Nová řada přehrávačů nabízí komplexní konektivitu a snadné ovládání.

 

„Zrcadlete“ obraz ze svého smartphonu na obrazovce televizoru

Zrcadlení obrazu díky technologii Miracast™ umožní na velké obrazovce televizoru zobrazit přesně to, co je právě zobrazeno na smartphonu nebo tabletu s OS Android. Přitom není potřeba Wi-Fi router, připojení k internetu ani speciální aplikace.

Spolehlivé streamování

Vestavěné výkonné Wi-Fi rozhraní disponuje obzvláště citlivou anténou, takže odpadá starost o to, kam přehrávač umístit. Přehrávače přijímají i slabé signály z routeru umístěného kdekoli ve vašem domě a streamují video ve Full HD kvalitě – a dokonce i ve 3D.

Více kodeků, více obsahu

Všechny nové Blu-ray Disc přehrávače podporují širokou paletu typů souborů a obsahů. Dokážou přehrávat filmy, hudbu a fotografie uložené na USB disku nebo na vašem domácím síťovém serveru. Můžete přehrávat filmy ve formátu .mkv a také hudbu zaznamenanou s nejnovějšími kodeky pro zvuk s vysokým rozlišením, který převýší i zvukovou kvalitu CD.

Připravte se, show právě začíná

Díky funkci Super Quick Start se přehrávač spustí okamžitě, za méně než jednu sekundu. A obsah disků Blu-ray přehraje už za 30 sekund po vložení. Disková mechanika je tišší a odolnější a disponuje mechanismem zabraňujícím vnikání prachu, který eliminuje šum přehrávače a zároveň zajišťuje přesné a bezchybné přehrávání.

Vychutnejte si více detailů

Špičkové modely řady, přehrávače BDP-S6200 a S7200, které přepočítají rozlišení Full HD filmů z Blu ray disku na rozlišení 4K

Dokonce i kvalita webového videa je vylepšená funkcí IP Content Noise Reduction Pro, kterou podporuje rychlý dvoujádrový procesor. Klipy s nízkým rozlišením streamované z webových portálů jsou tak ostřejší a jasnější, s nižším šumem, bohatými texturami a přirozenou gradací tónů barev.

Senzační zvuk

Nová řada Blu-ray Disc přehrávačů přináší ohromující obraz s dosud naprosto nejlepší kvalitou zvuku – ať už sledujete internetová videa, nebo posloucháte svoji hudební sbírku MP3 skladeb uloženou na USB klíčence. Funkce Digital Music Enhancer obnovuje i ty nejjemnější vysokofrekvenční detaily, které se ztratily při komprimaci digitálních hudebních souborů, a také obnovuje ztracenou dynamiku ve skladbách s nízkým datovým tokem.

Nové inteligentní Smart Blu-ray Disc™ přehrávače od společnosti Sony, BDP-S7200, BDP-S6200, BDP-S5200, BDP-S4200 a BDP-S1200, budou v Evropě dostupné od února 2014.

Klíčové funkce a technické údaje

 

BDP-S7200

BDP-S6200

BDP-S5200

BDP-S4200

BDP-S1200

Obraz

4K Upscale

ANO

ANO

Technologie zpracování videa Super Bit Mapping Video

ANO

ANO

3D přehrávání

ANO

ANO

ANO

ANO

IP Content Noise Reduction Pro

ANO

ANO

Zvuk

Přehrávání hudby ve vysokém rozlišení

ANO

Přehrávání Super Audio CD

ANO

Digital Music Enhancer

ANO

ANO

Sítě

Zrcadlení obrazuiii

ANO

ANO

ANO

Wi-Fi

ANO

ANO

ANO

DLNAiv

ANO

ANO

ANO

ANO

Sony Entertainment Network

ANO

ANO

ANO

ANO

ANO

Další funkce

Dvoujádrový procesor

ANO

ANO

Aplikace TV SideView

ANO

ANO

ANO

ANO

Široká podpora kodeků

ANO

ANO

ANO

ANO

ANO

Super Quick Start

ANO

ANO

ANO

ANO

ANO

Společnost Sony:

Společnost Sony je přední celosvětový výrobce inovativních audio, video, komunikačních a informačních produktů pro spotřebitelský trh i pro profesionální trhy. Společnost Sony je známá díky svým renomovaným audiovizuálním produktům, jako jsou například HD LCD televizory BRAVIA™, digitální fotoaparáty Cyber-shot™, videokamery Handycam®, digitální zrcadlovky „α“ (vyslovuj alfa), tablety Sony a MP3 přehrávače Walkman®, stejně jako osobní počítače VAIO™ a profesionální produkty pro 3D HD vysílání.

Za účelem získání dalších informací o společnosti Sony Europe prosím navštivte stránku http://www.sony-europe.com. Za účelem získání dalších informací o společnosti Sony Corporation prosím navštivte stránku http://www.sony.net.