Netmail získal hvězdnou cenu Google EMEA Special Contribution Award 2013

Praha, 17. března 2014 – Společnost netmail, první Premium Enterprise partner společnosti Google pro implementaci a řešení Google Apps ve střední a východní Evropě, získala na konferenci Google Enterprise Global Summit ocenění Google EMEA Special Contribution Award 2013. (TZ)

Ocenění Google EMEA Special Contribution Award získal netmail díky své schopnosti uspokojovat poptávku koncových zákazníků po Google Apps řešeních. Tato cena je zároveň oceněním rozvoje a růstu zaměstnanců společnosti netmail.

“Jsme hrdí na to, že můžeme předat ocenění firmě jako je netmail, která po celý rok 2013 na velmi vysoké úrovni zajišťovala prodej, nasazení a podporu pro naše zákazníky,“ řekl Mark Hodgson, Head of Global Partner Programs ve společnosti Google.

“Chci poděkovat všem našim zákazníkům a kolegům v netmailu. Jsem potěšen, že Google Enterprise vidí výsledky naší práce a v letošním roce je naším cílem tento úspěch potvrdit,” okomentoval ocenění Bohuslav Dohnal, CEO netmail.

O netmailu

Netmail se zabývá integrací cloudového řešení Google Apps do firem. Zároveň poskytuje komplexní servis od technické implementace, change managementu, migrace dat, zážitkového školení uživatelů až po vývoj aplikací na míru zákazníkovi či navázání Google Apps na stávající aplikace, které firma používá. Netmail již uskutečnil několik stovek implementací a tým certifikovaných specialistů nyní poskytuje podporu tisícům uživatelů. Společnost netmail s.r.o. je prvním Premium Enterprise Partnerem společnosti Google ve střední a východní Evropě, což mu umožňuje poskytovat implementační služby a rozšířenou podporu na evropské úrovni.