Mobil od ČEZ od dubna také v prodejnách SETOS

Od 1. dubna se výrazně rozšíří počet míst, kde si zákazníci mohou pořídit Mobil od ČEZ. Novým partnerem bude společnost SETOS s desítkami poboček obchodů SPACE po celé republice. (TZ)

„Chceme nabízet naše výhodné volání široké veřejnosti. Proto jsme rádi, že zahajujeme spolupráci právě s partnerem SETOS. Mobil od ČEZ přináší výhodné ceny volání, SMS i dat, SETOS zase širokou síť obchodů SPACE. Úspory za volání jsou všem lidem v České republice zase o trochu blíž,“ říká Pavel Hlavinka, generální ředitel ČEZ Prodej.

Společnost SETOS působí na českém trhu již od roku 1992 a je lídrem v oblasti prodeje mobilních telefonů, fototechniky a navigací. Díky špičkovému logistickému zázemí pro prodej a distribuci zboží, profesionálnímu týmu pracovníků a IT technologiím úspěšně odbaví několik desítek tisíc zakázek ročně. Pod značkou SPACE v rámci maloobchodního působení provozuje největší nezávislou síť prodejen mobilních telefonů v ČR.

Více informací naleznete na adrese www.ispace.cz.

Seznam prodejen SPACE naleznete zde.

Mobil od ČEZ v 5 bodech:

  • Na trhu od 15. října 2013. Od té doby si získal přízeň více než 55 000 zákazníků.

  • Základní tarif Platím, jak volám, který je zdarma, lze libovolně rozšiřovat o balíčky hlasových či datových služeb. S aktivací jakéhokoliv balíčku je spojeno volání v síti ČEZ zdarma.

  • Téměř 60 % zákazníků si k Mobilu od ČEZ přenáší své stávající telefonní číslo.

  • Datové služby lze s Mobilem od ČEZ používat bez hlasových služeb.

  • Zákazníci s odběrem elektřiny či plynu od Skupiny ČEZ si posílají SMS automaticky zdarma. Neprovolané minuty se automaticky převádějí do dalšího měsíce.

O Mobilu od ČEZ

Mobil od ČEZ nabízí jeden základní tarif „Platím, jak volám“ zcela bez poplatků. K němu je možné aktivovat další hlasové a datové balíčky. Za 200 Kč měsíčně hlasový balíček „Volám občas“ se sto volnými minutami. Hlasový balíček „Volám rád“ za 340 Kč obsahuje dvě stě volných minut do všech sítí. Aktivace jakéhokoliv hlasového či datového balíčku automaticky znamená telefonování v síti ČEZ zcela zdarma. Datové balíčky jsou tři. Denní za 20 Kč s FUP 50 MB, balíček „Často online“ s 300 MB dat za 200 Kč měsíčně nebo „Žiju online“ za 300 Kč měsíčně s 1 GB dat.

Stávající zákazníci ČEZ Prodej mají s Mobilem od ČEZ esemeskování v síti ČEZ zdarma. Mohou jím obdarovat i své tři přátele, kteří také využívají služby Mobilu od ČEZ. Samozřejmostí jsou MMS, roaming či převedení původního čísla. Zdarma je k dispozici Hlasová samoobsluha s operátory, která je dovolatelná z Mobilu od ČEZ na čísle *84. Obsluhovat Mobil od ČEZ lze též na Zákaznické lince 840 840 840, na Zákaznických centrech Skupiny ČEZ či přes internetovou samoobsluhu na www.cez.cz. Na všech těchto místech je možné si také Mobil od ČEZ zřídit. Uživatelé Mobilu od ČEZ se mohou na www.stava.cz zdarma registrovat do Zákaznického programu Šťáva a čerpat řadu výhod a slev pro trávení volného času.