Q-SERVICE spustil mobilní aplikaci pro iOS

Praha, 24. března 2014 – Mezinárodní síť autoservisů Q-SERVICE přichází s novou mobilní aplikací pro iOS a Android, která pomůže motoristům jak zvládnout nečekané situace v autě, tak například najít nejbližší servis ze sítě Q-SERVICE v případě poruchy automobilu. (TZ)

Aplikaci Q-SERVICE mohou již několik měsíců využívat majitelé mobilních telefonů s operačním systémem Android, nyní ale aplikace přichází i ve verzi pro iOS (mobilní telefony Apple iPhone). Nová aplikace není určena jen pro zákazníky servisní sítě Q-SERVICE, ale pro všechny motoristy, kterým pomůže řešit běžné i méně obvyklé situace v souvislosti s jejich automobilem a cestováním v něm.

„Smyslem celé aplikace je poskytnout našim klientům, a řidičům obecně, praktické rady nejen v oblasti týkající se poruch a závad automobilů, ale také věcné informace například o dopravních předpisech platících v zahraničí či novinkách v síti Q-SERVICE a udělat tak z aplikace přirozeného pomocníka pro řidiče,“ říká Ivan Včelička, marketingový manažer autoservisní sítě Q-SERVICE.

Vedle již zmíněné funkce výpisu dopravních předpisů platících ve 12 zemích Evropy patří k základním funkcím zejména vysvětlení významu kontrolek, které se řidičům ve voze mohou rozsvítit, či podrobný postup při opravě poškozené pneumatiky. Za zmínku ovšem také bezesporu stojí funkce profesionální kalkulace konkrétní opravy automobilu včetně cen náhradních dílů a  ceny provedené práce dle normohodin udávaných výrobci automobilů.

„Za jednu z nejzásadnějších funkcí, jež aplikace nabízí, považujeme automatické vyhledávání servisů nacházejících se poblíž aktuální polohy uživatele, bez ohledu na to, zda se pohybuje na území České republiky či v zahraničí,“ vysvětluje Ivan Včelička a dodává: „To může být pro řidiče velmi užitečné například v případě poruchy automobilu při cestě na dovolenou. Aplikace řidiči umožní ihned se s nejbližším servisem spojit a domluvit se na opravě automobilu.“

Ve výčtu funkcí nelze opomenout ani možnost využití záložky „E-shop,“ která přesměruje uživatele pomocí jediného kliknutí do e-shopu Motointegrator, kde si může motorista sám vybrat a objednat náhradní díly nebo příslušenství a v neposlední řadě také funkci „Novinky“ přinášející uživatelům přehled nejnovějších aktualit v autoservisní síti Q-SERVICE.

 

Aplikace Q-SERVICE je dostupná zdarma v obchodech App Store – https://itunes.apple.com/cz/app/q-service/id824774891?mt=8

a Google Play – https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.intercars.qservice.android&hl=cs.

O Q-SERVICE

Q-SERVICE (Quality-Service) je mezinárodní servisní síť profesionálních nezávislých autoservisů. Každý členský autoservis musí trvale plnit standardizovaná kritéria s ohledem na kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb, díky kterým nabízí motoristům kompletní odbornou péči pro automobily všech značek. Kromě České republiky, kde působí od roku 2009 a má zde již přes 70 členských servisů, naleznete Q-SERVICE také na Slovensku, v Chorvatsku, Maďarsku, Polsku, Bulharsku a Rumunsku.