Vyměňte v COMFORU starý tablet za nový

Ostrava, 24. 3. 2014 – Síť prodejen COMFOR připravila ve spolupráci se značkou Samsung exkluzivní březnovou akci. Pouze v prodejnách COMFOR mohou zákazníci při nákupu vybraného typu tabletu Samsung získat slevu až 2500 Kč.   (TZ)

Akce s názvem Starý za nový se vztahuje na koupi nových tabletů značky Samsung. Stačí, aby zákazník přinesl do kterékoli z téměř dvou set prodejen COMFOR svůj starý tablet jakékoli značky. Tak získá při koupi nového tabletu Samsung slevu ve výši 1000-2500 Kč.

Akce platí na nákup vybraných typů tabletů značky Samsung od 1. do 28. března 2014 nebo do vyprodání zásob. Podrobnosti o akci Starý za nový najdete na http://www.comfor.cz/stary-za-novy.

###

 

O prodejním řetězci COMFOR

Prodejní síť COMFOR s obratem přibližně 1,7 mld. Kč je se svými 191 prodejnami v ČR a 90 na Slovensku největším prodejním specializovaným řetězcem IT v regionu. Prodejny sítě Comfor najdete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech v celé České republice. Jako jedna z mála prodejních sítí nabízí velmi profesionální služby – zrychlení PC a notebooků, opravy i pozáruční servis aj.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 11,3 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.