Philips C272P4QPKEW – Nový monitor s úžasným obrazem do zdravotnického prostředí

Praha, 18. 4. 2014 – Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvádí na český a slovenský trh nový monitor Philips C272P4QPKEW ze série Clinical Review Displays. Nový monitor s 27palcovou úhlopříčkou se vyznačuje především unikátním antibakteriálním povrchem, profesionálním PLS Quad HD panelem
a zobrazovacími schopnostmi, které odpovídají přísnému standardu DICOM. (TZ)

Monitor je určen k použití ve zdravotnickém prostředí, kde se klade důraz na přesné zobrazení pořízených snímků z různých pracovišť, neboť tyto snímky pomáhají lékařům při stanovování diagnóz.

Nový Philips C272P4QPKEW

Hlavní prioritou je prevence

Nový monitor Philips C272P4QPKEW je vybaven speciálním ochranným povrchem, který zabraňuje usazování, množení a šíření bakterií a jiných mikroorganismů. Tato vlastnost je velmi důležitá právě ve zdravotnictví, kde hrozí možnost nákazy tzv. nemocničními viry

Jedinečné podání barev podporuje diagnostiku

Monitor je vybavený vysoce kvalitním PLS Quad HD panelem s rozlišením 2560×1440 bodů, který poskytuje obraz v 8bitových barvách s hustotou 109 ppi, což zajišťuje vynikající podání barev, ostrý obraz a velice široké pozorovací úhly.

Nový 27palcový monitor pracuje s technologií Clinical D-Image, která zajišťuje přesnost zobrazení, jež je zvláště ve zdravotnictví tolik potřebná. Má vysoký jas, 300 cd/m2, díky kterému jej lze využívat také v místnostech, kde je hodně světla.

Každodenní chytrá podpora

Podobně jako ostatní modely z řady Clinical Review Displays se i nový C272P4QPKEW pyšní chytrými vlastnostmi, které usnadní a zefektivní práci zdravotnického personálu. Má bezpečné napájení, lze je kdekoli postavit a snadno přizpůsobit vlastním potřebám – je totiž vybaven výškově nastavitelným stojanem s možností natočení nebo naklonění i funkcí PIVOT. Pochlubit se může i řadou dalších speciálních technologií, jako jsou PowerSensor, která pomáhá snižovat spotřebu energie v momentě, kdy se uživatel vzdálí od monitoru, SmartImage Clinic. Díky přizpůsobitelnému On-Screen Display (OSD) mohou uživatelé rychle a pohodlně přepínat mezi jednotlivými aplikacemi.

Technické parametry monitoru Philips C272P4QPKEW:

 

LCD panel a velikost

27“ (68,6 cm): PLS LCD 16:9

Podsvícení

W-LED

Optimální rozlišení

2560 x 1440 @ 60 Hz

Pozorovací úhly

178º (H)/178º (V), @ C/R > 10

Jas

300 cd/m²

Typický kontrast

1 000:1

Rozteč bodů

0,311 x 0,329 mm

Barvy

16,7 M (True, 8 bitů)

Konektivita

DisplayPort 1.2, DVI-D (digitální, HDCP), 2 x HDMI, USB 3.0 x 3

Stojan

  • Nastavení výšky: 150 mm

  • Pivot: 90°

  • Natočení l: -65/65°

  • Naklonění: -5/20°

Certifikáty

EnergyStar 6.0, EPEAT Gold, PowerSensor, RoHS, recyklovatelný obalový materiál, bez olova, bez rtuti, Kryt bez PVC/BFR

Standardy

EMC: IEC/EN60601-1-2, CE Mark
Bezpečnost: IEC/EN60601-1, CE Mark, GOST
Ergonomie/Ostatní: JIS Z2801, Energy Star, TUV/GS, TUVErgo, TCO 6.0, WEEE

Další výbava

Vestavěné reproduktory 2 x 2 W
Vestavěná kamera 2,0 megapixelu

Nový monitor Philips z řady Clinical Review Displays je na českém a slovenském trhu již dostupný za přibližně 19 200 Kč bez DPH.

###

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.