UPC posiluje tým korporátní komunikace

Společnost UPC Česká republika posiluje svůj tým v oblasti externí a interní komunikace. Na pozici ředitele korporátní komunikace nastoupil od poloviny dubna Martin Pavlíček, který bude mít na starosti oblasti interní a externí komunikace i aktivit společenské odpovědnosti. Zároveň bude působit jako tiskový mluvčí společnosti. (TZ)

Martin Pavlíček přichází do UPC z pozice ředitele firemní komunikace, kterou zastával poslední tři roky ve společnosti Unipetrol. Ve společnosti zodpovídal za celkovou komunikační strategii holdingu – nástroje interní komunikace, vztahy s novináři, společenskou odpovědnost a podporu oblastí marketingu a veřejných vztahů.

Ve skupině ČEZ působil nejdříve ve vnitřní komunikaci, posléze jako tiskový mluvčí a manažer komunikace i sociálních médií. Jako mluvčí se specializoval na nové technologie v energetice a spolupracoval na projektech regionálního sponzoringu a společenské odpovědnosti skupiny.

Martin Pavlíček nejprve vystudoval bakalářský obor Mass Media and Communication na State University of New York a poté magisterský obor Master in Professional Communication and Public Relations na La Salle University of Philadelphia. Před dvěma lety získal titul MBA v oboru marketing na University of New York in Prague. Na této škole v současné době rovněž vyučuje předmět Advanced PR.

UPC Česká republika je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,34 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC využívá 1,2 milionu zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty Global.