TISCALI MEDIA, a.s. rozšiřuje portfolio zábavy o iREPORT.cz

Jedna z nejznámějších mediálních značek na tuzemské hudební scéně, magazín iREPORT, přešla pod křídla internetového vydavatelství TISCALI MEDIA, a.s. Nově navázaná spolupráce zahrnuje obchodní zastoupení, obsahovou synergii, vzájemnou propagaci a další společné plány. (TZ)

„Hudební zpravodajství serveru iREPORT.cz se skvěle doplňuje nejen s magazínem Osobnosti.cz, ale i se serverem Bandzone.cz, se kterým rovněž úzce spolupracujeme,” říká výkonný ředitel TISCALI MEDIA, a.s. Michal Kubík. Další aktivity firmy na tomto poli se pak spojí prostřednictvím chystaného webu Nakoncert.cz, který TISCALI MEDIA, a.s. představí v nadcházejících měsících.

„Pro iREPORT se touto spoluprací otevírají dveře nejen k novým čtenářům a obchodním partnerům, ale i široké možnosti v dalším rozvíjení našich projektů, jakými jsou například hudební ceny Žebřík,” říká majitel serveru iREPORT.cz Jarda Hudec. „Jedním z prvních výsledků spolupráce bude redesign webu, který připravujeme na letošní léto.”

O Tiscali Media, a.s.:

Tiscali Media, a.s. je provozovatelem portálu tiscali.cz a internetových médií jako Tiscali.cz, Games.cz, Osobnosti.cz, Dokina.cz, Doklubu.cz, Nasepenize.cz nebo iFaster.cz. Měsíčně baví více než 2,5 miliónu lidí. Záměrem je přinášet kvalitní zábavný obsah uživatelům a jasnou přidanou hodnotu inzerentům. Pro zaměstnance, spolupracovníky i partnery vytváří inspirativní prostředí a dobré vztahy.