Infor lídrem v oblasti řízení podnikové výkonnosti, podle posledního průzkumu Nucleus Research

PRAHA – 12. května 2014 – Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámil, že řešení Infor Dynamic Enterprise Performance Management (d/EPM) se v rámci hodnotové matice za první pololetí 2014  v nejnovějším průzkumu firmy Nucleus Research umístilo v pozici Leader mezi aplikacemi pro řízení podnikové výkonnosti (CPM). Nucleus Research považuje za lídry trhu společnosti, které integrují CPM s business intelligence (BI), konsolidací a dalšími přidanými funkcionalitami. Kromě toho musejí lídři na trhu CPM mít zkušenosti s podporou a zaváděním komplexních a odvětvově-specifických řešení pro řízení výkonnosti.  (TZ)

„Platformně nezávislý přístup společnosti Infor k podpoře podnikových dat postavený na přednastavených konektorech a její konkurenceschopná cenová nabídka umožňuje zákazníkům Infor urychlit dosažení přínosů pomocí rychlé a efektivní implementace,“ řekla Nina Sandy, hlavní analytička ve společnosti Nucleus Research. „Infor se zaměřuje na zlepšování uživatelského prostředí a jeho integraci s vlastními aplikacemi. Nucleus navíc hovořil se zákazníky, kteří využívali mobilních aplikací Infor umožňujících zobrazovat a reportovat data na lepší úrovni, než mají konkurenční produkty.“

Report Nucleus si dále všímá toho, jak Infor d/EPM poskytuje organizacím společné datové modely a jednu verzi pravdy, analytickou podporu, reportování, plánování, rozpočtování a forecastování, finanční konsolidaci, rozpočtování na úrovni pracovní síly, strategické řízení a vyhovění předpisům.

„Nucleus očekává, že zákazníci řešení pro řízení podnikové výkonnosti od společnosti Infor získají rychlejší výhody z flexibilní implementace díky sofistikovanému uživatelskému prostředí, cloudu a mobilních aplikací,“ dodala Nina Sandy.

Infor d/EPM poskytuje integrovanou sadu aplikací pro řízení finanční výkonnosti, integrované analytické funkcionality a nástroje pro vyhovění předpisům, která poskytuje jednotnou verzi pravdy v reálném čase. Společně s vestavěnou kontextovou obchodní inteligencí pomáhá uživatelům lépe porozumět rizikům, výkonnosti a dopadu rozhodnutí na celou společnost.

„Schopnost porozumět tomu, jak změna ovlivní skutečnost ještě dříve, než nastane, je tou výhodou, která podniky odlišuje od konkurence. Infor proto vyvíjí nové technologie a aplikace zajišťující dostupnost dat v reálném čase, kdekoliv a kdykoliv je potřeba, aby obchodní rozhodnutí měla požadované dopady,“ řekl Lee Kilmer, viceprezident produktového a strategického vývoje ve společnosti Infor. „Hodnocení našeho řešení na pozici Leader ještě zvýší naše odhodlání k vývoji důvěryhodných, moderních technologických řešení pro naše zákazníky a partnery, kterým umožní pracovat mnohem efektivněji.“

Aktuální informace

O společnosti Infor

Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70 000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

 

Zákazníky společnosti Infor je:

 

  • 19 z 20 největších leteckých výrobců

  • 12 ze 13 největších firem z high-tech průmyslu

  • 10 největších farmaceutických společností

  • 84 ze 100 automobilových subdodavatelů

  • 23 z 50 největších amerických nemocnic

  • 43 z 50 největších průmyslových distributorů

  • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců

  • 5 z 10 největších pivovarů