HTC představuje kompaktní a stylový HTC One mini 2

Praha, 15. května 2014 – Společnost HTC dnes představila model HTC One mini 2, nejnovější přírůstek do produktové rodiny HTC One. Přináší kompaktní 4.5“ HD displej o 720p rozlišení, operační systém Android 4.4 s nejnovějším prostředím HTC Sense 6, HTC BlinkFeed a pětimegapixelový fotoaparát na přední straně. HTC One mini 2 přichází v kvalitně zpracovaném kovovém těle a zaujme především uživatele, kteří hledají kompaktnější verzi nového HTC One (M8). (TZ)

“Představujeme nejčerstvějšího člena oceňované rodiny HTC One – elegantní, kompaktní HTC One mini 2,” říká Peter Chou, CEO společnosti HTC. “Díky své velikosti a zúženým hranám skvěle padne do ruky, kapsy nebo kabelky, a vypadá skvěle. Je tou nejlepší volbou pro ty, kterým se zamlouvá design HTC One (M8), ale zároveň chtějí něco kompaktnějšího.”

Krása je dědičná

Ve snaze pokračovat v úspěchu průlomového designu HTC One (M7), jenž společnosti HTC přinesl zlatou cenu iF Design Awards, se HTC One mini 2 chlubí jemně zahnutou zadní stranou a stejně jako u HTC One (M8) také kartáčovanou úpravou kovu. Jeho kompaktní rozměry a stylový design z něj dělají jasnou volby pro ty, kteří chtějí mobilní telefon, jenž skvěle funguje i vypadá.

Kvalitní fotoaparát pro milovníky selfies

Přední pětimegapixelový fotoaparát s možností natáčet video v rozlišení 1080p zaručuje vysoce kvalitní “selfie” fotografie. S nastavitelným časovačem budete mít dostatek času na přípravu pózy před cvaknutím závěrky bez potřeby focení několikrát opakovat.

Aby tyto autoportréty získaly punc profesionality, nabízí HTC One mini 2 funkci Touch Up. Ta dovoluje drobná vizuální vylepšení jako vyhlazení pleti, odstranění červených očí nebo přirozenou úpravu obličejových rysů. Díky široké škále nástrojů pro další úpravy po pořízení fotografie je možné se několika kliknutími proměnit například i v okatou manga postavičku.

Malý telefon s kvalitním zvukem

HTC One mini 2 je sice kompaktním přístrojem, zabudovaná technologie HTC BoomSound však přináší silný a dokonale čistý zvuk. Kvalitní zesilovač, kterým je vyzbrojen i nový HTC One (M8), zajišťuje bohaté výšky i silné basové frekvence, jež prostřednictvím dvou předních reproduktorů obstarají vysoce kvalitní zvukový výstup, tak typický pro produktovou řadu HTC One.

Vše podstatné na vaší domovské obrazovce

S vylepšenou verzí rozhraní HTC BlinkFeed budete mít neustálý přehled o dění ve světě i ve svém okolí. HTC BlinkFeed doručuje veškerý důležitý obsah přímo na domovskou obrazovku a přehledně shrnuje zprávy od více než 1000 partnerů. Přizpůsobitelné dlaždice informují uživatele o událostech na sociálních sítích či vybraných oblíbených tématech.

Sdílejte a spolupracujte prostřednictvím Zoe

Zadní fotoaparát s možností pořizování snímků v rozlišení až 13 megapixelů lze používat, mimo jiné, i se speciálním režimem Zoe. S tímto režimem můžete pořizovat krátké videoklipy složené z vysoce kvalitních fotografií a ty pak sdílet prostřednictvím aplikace HTC Zoe1 nebo dalších sociálních sítí. Funkce Remix, obsažená v aplikaci HTC Zoe, umožňuje přátelům a uživatelům vložit do pořízených materiálů vlastní fotky, videa nebo hudební podkresy. Díky tomu dostanou životní momenty nebo události nový rozměr a pohledy z jiných perspektiv.

Dostupnost

HTC One mini 2 bude celosvětově uveden na trh v barevných variantách Gunmetal Grey, Glacial Silver a Amber Gold. O dostupnosti a doporučené ceně pro Českou republiku vás budeme včas informovat.

Produktové fotografie nového kompaktního HTC One mini 2 jsou k dispozici zde.

1Aplikace HTC Zoe bude dostupná v průběhu letošního léta v Obchodu Google Play.

O společnosti HTC
HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.

Další informace o společnosti HTC najdete na www.htc.com a www.htc.cz.

Názvy společnosti a produktů zmíněných v této tiskové zprávě mohou být ochrannými známkami svých vlastníků.