Máj, levného volání čas!

Květen je měsíc lásky. A s Mobilem od ČEZ to platí dvojnásob! V květnu i po celý zbytek roku si se svojí drahou polovičkou můžete volat v síti ČEZ zadarmo. A pokud snad oněch „poloviček“ máte víc, nevadí. Až do konce června navíc voláte do ostatních sítí za polovinu! (TZ)

Říká se, že láska prochází žaludkem. Dnes to ale spíš vypadá, že láska nejdřív musí chvíli procházet mobilem. A toto zařízení pomáhá udržovat všechny zamilované v neustálém kontaktu. Své o tom ví téměř 30 % zákazníků Mobilu od ČEZ, kteří si pořídili alespoň dvě SIM karty. S jakýmkoliv aktivovaným balíčkem si totiž zákazníci volají se svými nejbližšími úplně zdarma.

Pokud snad vaše drahá polovička ještě pořád používá jiného operátora, nevěšte hlavu. Až do konce června získáte balíček „Volám občas“ za polovinu. Do té doby si vaše drahá či váš drahý stihne svoje telefonní číslo převést k Mobilu od ČEZ. A potom už si budete volat zadarmo.

Výhody Mobilu od ČEZ v 5 bodech:

  • Do konce června získáte hlasový balíček „Volám občas“ s 50% slevou. Volání do cizích sítí tak vychází na 1,- Kč.

  • Hlasové a datové balíčky si můžete zcela libovolně aktivovat či deaktivovat pomocí SMS.

  • Neprovolané minuty se převádějí do dalšího měsíce.

  • Se základním tarifem „Platím, jak volám“ platíte jen za služby, které skutečně využijete.

  • Zákazníci s odběrem elektřiny či plynu od Skupiny ČEZ si posílají SMS v síti ČEZ automaticky zdarma a tuto výhodu mohou aktivovat dalším 3 zákazníkům v síti ČEZ.

O Mobilu od ČEZ

Mobil od ČEZ přináší ideální rodinnou nabídku. V rámci mobilní sítě ČEZ si totiž zákazníci volají zdarma. Stačí si jen aktivovat některý z hlasových nebo datových balíčků. Za 200 Kč měsíčně hlasový balíček „Volám občas“ se 100 volnými minutami (v době trvání zvýhodněné nabídky do 30. 6. 2014 jen za 100 Kč), hlasový balíček „Volám rád“ za 340 Kč pak obsahuje 200 volných minut do všech sítí. Datové balíčky jsou dva. „Často online“ s 300 MB dat za 200 Kč měsíčně nebo „Žiju online“ za 300 Kč měsíčně s 1 GB dat. 24hodinový přístup k internetu je potom za 20 Kč s FUP 50 MB. Pro zákazníky, kteří nevyužijí potenciálu hlasových či datových balíčků, se nabízí základní tarif „Platím, jak volám“.

Zákazníci Skupiny ČEZ odebírající elektřinu nebo plyn posílají zprávy SMS v mobilní síti ČEZ zdarma. Touto výhodou mohou obdarovat i své 3 přátele, kteří také využívají služby Mobilu od ČEZ. Samozřejmostí jsou MMS, roaming či převedení stávajícího čísla. Zdarma je k dispozici Hlasová samoobsluha *84 s možností spojení s operátorem. Mobil od ČEZ lze též obsluhovat v internetové samoobsluze ČEZ-ONLINE, na Zákaznických centrech Skupiny ČEZ či na Zákaznické lince 840 840 840. Na všech těchto místech je možné si Mobil od ČEZ zřídit. Uživatelé Mobilu od ČEZ se mohou na www.stava.cz zdarma registrovat do Zákaznického programu Šťáva a čerpat výhody a slevy pro trávení volného času u stovek partnerů po celé České republice.