Gartner vydává svůj letošní Magic Quadrant pro EMM, AirWatch by VMware je po čvrté za sebou „lídrem“

Gartner vydal svůj letošní prestižní Magic Quadrant pro správu podnikové mobility a že AirWatch by VMware v něm byl po čtvrté za sebou zařazen jako „Lídr“. Druhý rok za sebou se AirWatch umístil nejvýše v rámci kritéria “schopnost provedení” (“ability to execute”). Report Gartneru můžete stáhnout zdarma zde. (TZ)

Gartner uznává AirWatch by VMware čtvrtým rokem po sobě lídrem v Magic Quadrantu pro správu podnikové mobility

Milton Keynes, Velká Británie  – 6. června 2014 – AirWatch® by VMware, přední poskytovatel správy podnikové mobility (EMM – Enterprise Mobility Management), dnes oznámil, že analytická společnost Gartner, Inc. jej zařadila ve svém letošním reportu Magic Quadrant for Enterprise Mobility Management*  po čtvrté za sebou jako „Lídra“. Druhý rok za sebou se AirWatch umístil nejvýše v rámci kritéria “schopnost provedení” (“ability to execute”).

„Věříme, že naše uznání lídrem v letošním Magickém kvadrantu od Gartneru jen potvrzuje naše odhodlání poskytovat organizacím plně integrovanou a komplexní platformu pro správu podnikové mobility, jež transformuje jejich podnikání,“ řekl John Marshall, senior viceprezident a generální manažer AirWatch by VMware. „Naše vize v AirWatch by VMware je poskytovat celou řadu inovací, které skutečně umožní zaměstnancům pracovat v souladu s rychlým životním tempem. Dále jim chceme umožnit hladký přechod ze stolního počítače na mobilní zařízení, periferie a příští generaci připojených zařízení v rámci podniku.“

Východiska pro dlouhodobý úspěch společnosti

 • ·         Finanční zajištění od VMwaru s přístupem k síti 500 000 zákazníků a 75 000 partnerů
 • ·         Důvěra více než 12 000 organizací po celém světě
 • ·         Globalizovaná řešení dostupná v 17 jazycích, s lokalizovaným prodejem a podporou
 • ·         Propojená komunita zákazníků a partnerů spolupracujících na strategických mobilních iniciativách
 • ·         Komplexní školení a certifikace pro nejnovější AirWatch produkty a inovace

Komplexní platforma pro správu podnikové mobility

 • ·         Společná vývojová platforma s nejširší sadou řešení pro mobilitu, navržená od základů
 • ·         Přední řešení pro správu mobilních zařízení, e-mailu, aplikací, obsahu a prohlížení
 • ·         Centralizovaná administrační konzola pro podporu všech typů vlastnictví zařízení a případů užití
 • ·         Silné partnerství s technologickými firmami, podpora aktualizací operačních systémů a zařízení ve stejný den jejich uvedení
 • ·         Integrace s klíčovými podnikovými systémy a API pro maximalizaci investic
 • ·         Flexibilita nasazení AirWatch platformy v místní síti nebo v cloudu

Pro více informací o AirWatch platformě pro správu podnikové mobility navštivte náš blog a zaregistrujte se na webinář na  http://www.air-watch.com/resources/webinars.

 • ·         10. června 2014
 • ·         12. června 2014
 • ·         24. června 2014
 • ·         26. června 2014

*Gartner, Inc.: Magic Quadrant for Enterprise Mobility Management Software. Terrence Cosgrove a kol., 3. června 2014.

O AirWatch by VMware

AirWatch by VMware je lídrem v oblasti správy podnikové mobility, po celém světě má více než 12 000 zákazníků. AirWatch platforma zahrnuje špičková řešení pro správu mobilních zařízení, e-mailu, aplikací, obsahu a prohlížení. Organizace mohou tato řešení implementovat napříč různými typy zařízení a případy užití, včetně kompletního EMM pro korporátní a LOB (line of business) nasazení a kontejnerizovaných řešení pro BYOD (Bring Your Own Device) programy. AirWatch sídlí v Atlantě (USA) a v únoru 2014 byl získán společností VMware, více informací lze nalézt na www.air-watch.com. VMware sídlí v Silicon Valley (USA), více informací na www.vmware.com.