Sledujte nejlepší okamžiky mistrovství světa 2014 FIFA World Cup™ na televizi Sony ve 4K kvalitě v některém z obchodů blízko vás

Existuje snad lepší způsob, jak se zcela ponořit do atmosféry, barev a dění 2014 FIFA World Cup™, vrcholu letošního léta? Kupte si novou televizi Sony BRAVIA™ s podporou 4K a užívejte si všechny vzrušující chvíle z Brazílie v dechberoucí kvalitě obrazu a zvuku. (TZ)

Aktuální modelové řadě 4K televizí od Sony vévodí BRAVIA X9, oficiální 4K televize mistrovství světa 2014 FIFA World Cup™. BRAVIA X9 zintenzivní vaše potěšení z obrazu a zvuku a i doma zažijete atmosféru, která panuje přímo na fotbalovém stadionu.

I když sledujete přenosy v běžné HD kvalitě, unikátní technologie Sony 4K X-Reality PRO dokáže „vylepšit“ obraz do takové míry, že vidíte vše v úžasném detailu a až se 4x lepším rozlišení ve srovnání s HD. Uvidíte každé stéblo trávy i výraz absolutního soustředění v obličeji každého hráče.

Stačí jedno stisknutí tlačítka a režim Live Football Mode naprosto věrně reprodukuje vřavu do posledního místečka zaplněného fotbalového stadionu. Elegantní nové uživatelské prostředí televizí BRAVIA vám bude nepřetržitě servírovat tok fotbalových zpráv a nejlepších momentů z mistrovství světa a dalších zdrojů. Funkce Social Viewing vás propojí s vášní dalších fanoušků – jejich příspěvky na Twitteru vám budou naskakovat na obrazovce v reálném čase v průběhu hry. Se Skype video chatem budete moci sdílet své nadšení z právě probíhajícího zápasu s přáteli a rodinou po celém světě.

4K fotbal již brzy u prodejce blízko vás

Ve vybraných obchodech budeme nabízet vysílání těch nejlepších momentů z mistrovství světa 2014 FIFA World Cup™, takže budete moci zažít vzrušení z fotbalu ve 4K rozlišení a zvuku na televizích BRAVIA X95 a X9 na vlastní kůži.

Níže naleznete seznam vybraných obchodů nebo použijte vyhledávání prodejců. Více informací získáte u vašeho nejbližšího prodejce značky Sony.

Seznam vybraných obchodů:

Prodejce

Město

DATART OC Chodov

Praha

DATART OC Nový Smíchov

Praha

ELECTROWORLD Čestlice

Praha

Sony Center OC Chodov

Praha

ELECTROWORLD Černý Most

Praha

Sony Center Hradec Králové

Hradec Králové

ELECTROWORLD Hradec Králové

Hradec Králové

Vinohradský pavilon

Praha

ELECTROWORLD Olympia

Brno

ELECTROWORLD  Avion

Brno

ELECTROWORLD  Olomouc

Olomouc

Sony Center Olympia

Brno

Sony Center Vaňkovka

Brno

ELECTROWORLD  Olympia

Plzeň

Sony Center České Budějovice

České Budějovice

ELECTROWORLD  Karlovy Vary

Karlovy Vary

ELECTROWORLD  Avion

Ostrava

DATART Avion

Ostrava

Sony Center Ostrava

Ostrava

DATART Letňany

Praha

Sony Center Poděbradská

Praha

O společnosti Sony Corporation

Sony Corporation je předním výrobcem produktů v oblasti audio, video, osobních zařízení a informačních technologií určených pro domácí i profesionální využití. Díky svým aktivitám v oblasti hudby, filmu, počítačové zábavy a on-line byznysu má Sony jedinečnou pozici být světovým lídrem na poli elektroniky a zábavy. Ve fiskálním roce, který končí 31. března 2014, společnost Sony vykázala konsolidovaný roční obrat přibližně 75 mld. USD. Více na globálních webových stránkách společnosti Sony: http://www.sony.net/.