Logitech rozšiřuje řadu příslušenství pro tablety o pouzdro s klávesnicí Logitech Type-S určené pro Samsung Galaxy Tab S

Praha, Česká republika — 13. června 2014 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila tenké a lehké ochranné pouzdro s klávesnicí Logitech® Type-S pro nové tablety Samsung Galaxy Tab S s úhlopříčkou 10,5 palce. Díky vestavěné klávesnici, která se připojuje pomocí rozhraní Bluetooth®, má optimalizované rozvržení kláves a příjemné mezery mezi tlačítky, a díky flexibilnímu polohování náklonu tabletu vám toto pouzdro poskytne rozšíření funkčnosti vašeho tabletu Samsung Galaxy Tab S 10,5″ a současně jeho lepší ochranu. (TZ)

„Nový tablet Samsung Galaxy Tab S je úžasně tenký a lehký a my jsme s myšlenkou na to přistupovali k návrhu pouzdra Logitech Type-S,“ řekl Mike Culver, viceprezident a generální ředitel pro mobilní zařízení ve společnosti Logitech. „Design pouzdra s klávesnicí ladí s odlehčeným estetickým provedením nového tabletu a klávesnice má zkratky používané v operačním systému Android a příjemně oddělená tlačítka, takže psaní je pohodlné. Vyřizování e-mailů a surfování na internetu je tak komfortní, že se vaše produktivita na cestách posune na novou vyšší úroveň.“

Pouzdro Logitech Type-S je precizně vyrobeno z nejmodernějších materiálů, které odpuzují vodu, a je proto dostatečně odolné, aby váš tablet chránilo a přitom nijak nenarušilo dojem z tenkosti modelu Samsung Galaxy Tab S 10,5″. Jeho ochranu zajišťuje konstrukce zvaná Essential Protection System (E.P.S., čili systém zásadní ochrany), která pomáhá váš tablet chránit z obou stran před náhodnými nárazy, poškrábáním a politím. A navíc má rohové klipsny označované jako systém Logitech SecureLock, které jsou navrženy tak, aby váš tablet udržely pevně v bezpečí ochranného pouzdra a přitom aby jej bylo možné do něj snadno vkládat a vyjímat.

Pouzdro Logitech Type-S slouží také jako dvoupolohový stojánek usnadňující zobrazení při různých druzích činností a vy tak můžete udělat více – tablet si můžete postavit na výšku, když budete psát e-maily a chatovat s přáteli, nebo si jej položíte naplocho pro pohodlnější čtení e-knih nebo procházení Internetu. A díky funkci automatického probouzení tabletu a přechodu do režimu spánku je váš tablet připraven vždy, jakmile jej budete potřebovat. Pouzdro s klávesnicí má baterii s dlouhou výdrží – na plné nabití může pracovat až tři měsíce – a až bude třeba ji dobít, stačí ji připojit pomocí USB kabelu, který je součástí balení.

Cena a dostupnost

Očekává se, že ochranné pouzdro s klávesnicí Logitech Type-S bude ve Spojených státech, Evropě a vybraných asijských zemích k dispozici během června 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 2 599 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na našem blogu.

O společnosti Logitech
Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).