Pořad A DOST! zastavil okrádání lidí v pořadu Sexy Game

Jan Tuna díky včera odvysílanému dílu pořadu A DOST! dosáhl okamžitého stažení pořadu Sexy Game z televize Óčko. S kolegou Jankem Rubešem totiž vyzkoušeli, co se stane, když se chcete ucházet o výhru. (TZ)

S podvodem, na který při natáčení přišli navíc zkonfrontovali vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše, kterému televize Óčko patří. V návaznosti na to v den odvysílání dané epizody A DOST! generální ředitel stanice oznámil, že pořad Sexy Game z vysílání stahuje a večer už nepoběží. V dalším díle pořadu A DOST! můžete čekat i vyjádření samotného Andreje Babiše, který přislíbil, že se bude celou záležitostí zabývat. Další vývoj této kauzy můžete proto již brzy sledovat na internetové televizi Stream.cz v pořadu A DOST!

Sám Jan Tuna, reportér a tvůrce pořadu A DOST!, ke včerejšímu rychlému vývoji událostí říká: „Jsem moc rád, že vedení televize Óčka podvodný pořad okamžitě zrušilo. My ale v natáčení budeme pokračovat, protože se hlásí spousta okradených. Čekáme na kroky majitele Óčka, vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše. Ten před kamerou po jednání vlády připustil, že okradeným lidem bude peníze vracet.“

Podrobnější informace k celé kauze i popis principu pořadu najde na našem blogu.