UPC představuje novinky ve své programové skladbě

V Praze dne 23. 6. 2014 – Společnost UPC zařazuje do své programové nabídky vysoké rozlišení (HD) u vysílání programů HBO2, Comedy, Cinemax a Cinemax 2 i zcela nové kanály Country No.1 a TLC. (TZ)

„Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujme nabídku programů pro naše zákazníky. Jsem si jist, že vysoké rozlišení u programů HBO2, Comedy, Cinemax a Cinemax 2 naši zákazníci rozhodně přivítají. Country No.1 se zaměřuje částečně na českou, ale zejména na zahraniční tvorbu country hudby, naopak TLC se zabývá módou a životním stylem pro ženy.“, řekl Jason King, viceprezident UPC pro marketing a prodej.

HBO2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD a Cinemax 2 HD

Vysoké rozlišení kanálů HBO staví nabídku UPC opět do lepšího světla. UPC tímto nově vysílá celkem 30 HD programů ve špičkové kvalitě. Pro HD programy bude vytvořen nový multiplex a v přehledu programů se zařadí na pozice 133 – 137. Programy se klientům v boxech načtou a zařadí automaticky. Klienti s TV přijímači a CI+ moduly budou muset nová HáDéčka manuálně doladit. HD programy zařadí společnost UPC do existujících balíčků k HBO v normálním rozlišení bez úpravy cen.

Během léta si mohou zákazníci užít filmy jako “Thor: Temný svět“ nebo „Něžné vlny“  od scénáristy a producenta  Jiřího  Vejdělka. Nový seriál „Pozůstalí“, od tvůrců jiného napínavého seriálu „Ztraceni“ bude hlavním tahákem letní sezóny. První díl „Pozůstalých“ bude vysílán všem digitálním zákazníkům UPC 30. června.

UPC poskytne v HD kvalitě i oba programy Cinemax, které nabízí vynikající zábavu zejména fanouškům filmů. Filmy „Doktor Smrt“ a „Klauni“ se slavným duem Kaiser-Lábus zažijí svojí absolutní premiéru v HD kvalitě v kabelové i satelitní televizi v červenci.

Country Music se vrací na české obrazovky

Country No. 1 je druhým programem stanice Šlágr, který má kromě české produkce k dispozici i kolem tisícovky klipů pravé americké country.  Program zařadíme vedle Šlágru do nabídky Česká klasika (ke Klasiku) a samozřejmě i do všech vyšších nabídek (Komfort a legacy Standard a Supreme).  Program bude dostupný i ve službě Digi-Mini.

The Lifestyle Channel (TLC)

TLC představuje další program od Discovery, zaměřený zejména na ženy. Diváci mohou sledovat pořady s tématikou módy a životního stylu, vaření a domácnosti i celé lifestyle seriály. Program zařazujeme do nabídky vedle Discovery ( Komfort a tematický balíček Darwin).

UPC Česká republika je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,36 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC využívá přes 600 tisíc zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty Global – největšího kabelového operátora, který obsluhuje 25 miliónů klientů ve 14 zemích. Skupina zahrnuje spotřební značky Virgin Media, UPC, Unitymedia, Kabel BW, Telenet a VTR.