Infor oznámil novou generaci nástrojů pro ad-hoc reportování

PRAHA – 2. července 2014 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, ohlásila dostupnost Infor Evolve a Infor BI Dashboards, dvou nových modulů, které jsou součástí řešení Infor SunSystems Query & Analysis. A s nástrojem Infor Query & Analysis Evolve mohou techničtí i ne-techničtí uživatelé snadno přistupovat k potřebným informacím a generovat reporty prostřednictvím intuitivního a efektivního rozhraní, získávat přínosy z informací v reálném čase a realizovat správná rozhodnutí ve správnou dobu. Kromě toho nabízí Infor BI Dashboards detailnější informace o transakcích a podnikové výkonnosti a umožňuje zlepšovat schopnost podniku vytvářet a komunikovat efektivní plány. (TZ)

Infor Query & Analysis Evolve je řešení postavené na webových službách a s možnostmi přístupu z cloudu nabízející výjimečnou funkcionalitu datové vizualizace, která dokáže transformovat informace do přehledů a následně do smysluplných procesů. Aplikace, která je zaměřená na reportování a analýzy, poskytuje uživatelům jednotnou pracovní plochu v prostředí Microsoft Excel a umožňuje jim flexibilně zobrazovat informace do nejmenších detailů a rozšiřovat pohledy jak na úroveň transakčních detailů tak naopak na úroveň souhrnů. Zaměstnanci ze všech podnikových oblastí včetně financí, prodeje, lidských zdrojů či jiných oddělení mohou využít tohoto výkonného ad-hoc analytického nástroje ke zvýšení efektivity a zjednodušení podnikových operací. Uživatelé také získávají komplexní pohled na celý byznys prostřednictvím dynamických reportovacích funkcionalit a mohou snadno analyzovat trendy, problémy a příležitosti ukryté v podnikových transakčních datech.

Modul Infor Motion Query & Analysis BI Dashboard  umožňuje zobrazovat detaily transakcí a monitorovat obchodní výkonnost kdykoliv a odkudkoliv s intuitivní a snadno ovladatelnou aplikací pro iPad  či webový prohlížeč. Uživatelé mají nepřetržitý přístup ke kritickým informacím a operacím s pomocí samoobslužného reportování a dashboardu a mohou nastavit nový způsob interakce s podnikovými informacemi a zvýšit rychlost svého podnikání. Infor BI Dashboard rozšiřuje výkon modulu Infor Query & Analysis na populární mobilní technologie prostřednictvím platformy iPad a standardního webového prohlížeče. Vytvoření  dashboardů je založeno na jednoduchém a intuitivním způsobu, v rámci kterého je uživatelem vytvářen dotaz v byznys technologii.

„Organizace potřebují skutečnou business inteligenci a reportovací prostředí, aby věděly, jakým směrem se vydají, pokud získají akvizicí novou společnost, uvedou na trh nový produkt nebo budou implementovat nové postupy jak předčit konkurenci,“ řekla Suzanne Wilt, ředitelka odvětvové a produktové strategie ve společnosti Infor. „Naše společnost vyvinula dva nové nástroje, které poskytují zákazníkům systém dovolující okamžitý přístup k relevantním informacím s cílem pomoci získávat kvalifikovaná doporučení a realizovat strategická rozhodnutí.

Produktová řada ad-hoc dotazovacích a reportovacích nástrojů nabízí intuitivní analýzy, business inteligenci, reportování a upozorňování pro ne-technické obchodní uživatele a nad jakýmkoliv datovým zdrojem. Díky práci ve známém prostředí dokáží uživatelé najít potřebné informace pro lepší a rychlejší rozhodování.

Aktuální informace

O společnosti Infor

Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70 000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Zákazníky společnosti Infor je:

  • 19 z 20 největších leteckých výrobců

  • 12 ze 13 největších firem z high-tech průmyslu

  • 10 největších farmaceutických společností

  • 84 ze 100 automobilových subdodavatelů

  • 23 z 50 největších amerických nemocnic

  • 43 z 50 největších průmyslových distributorů

  • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců

  • 5 z 10 největších pivovarů