Radim Janda novým generálním ředitelem Ericssonu Česká republika

Radim Janda byl jmenován novým generálním ředitelem pro Ericsson Česká republika a zároveň Account Managerem pro O2 Česká republika. Radim Janda nastoupil na pozici počínaje 1. červencem 2014. (TZ)

Janda vstupuje do Ericssonu s více než 15letou zkušeností v českém telekomunikačním průmyslu. V průběhu své kariéry byl zodpovědný za různé sektory u hlavních telekomunikačních poskytovatelů. V posledních sedmi letech působil Radim Janda ve společnosti Cisco, kde měl na starosti komunikaci s O2 Česká republika. V této roli bude tedy i nadále pokračovat u Ericssonu.

Radim Janda vystudoval finance a daně na Evropském polytechnickém institutu. Ve svých předchozích pracovních pozicích Janda ukázal rozsáhlou schopnost zaměřit se na zákazníka, ponořit se do hloubky problematiky a najít řešení.

„Při práci pro Ericsson se chci zaměřit na to, aby se tato společnost stala důvěryhodným technologickým partnerem a první volbou pro naše zákazníky. Chci úzce spolupracovat s naším týmem v České republice a pomoci provozovatelům umožnit vytvořit zde technologicky propojenou společnost,“ komentuje svůj nástup Radim Janda, nový generální ředitel společnosti Ericsson v České republice.

Ve svém volném čase se Janda věnuje bojovým uměním. Je aktivní sportovec, cvičí Thai box a Krav Magu.

 

FOTOGRAFIE RADIMA JANDY ZDE:

Poznámky pro redaktory:

Broadcast room: www.ericsson.com/broadcast_room

Ericsson je předním mezinárodním dodavatelem telekomunikačních technologií a služeb. Prostřednictvím řešení fungujících v reálném čase vytváříme propojenou společnost, která nám všem umožňuje studovat, pracovat a svobodněji žít v trvale udržitelných společnostech po celém světě. Naši nabídku tvoří služby, software a infrastruktura informačních a komunikačních technologií určených telekomunikačním operátorům a jiným odvětvím. V současnosti se v sítích od Ericssonu uskutečňuje více než 40 % celosvětové mobilní komunikace a naše společnost zajišťuje servis sítí zákazníků s více než 2 miliardami uživatelů.

Působíme ve 180 zemích a zaměstnáváme více než 100 000 pracovníků. Ericsson byl založen v roce 1876 a sídlí ve Stockholmu ve Švédsku. V roce 2011 činily tržby naší společnosti 226,9 miliardy švédských korun (35 miliard amerických dolarů). Ericsson je zapsán na stockholmské burze NASDAQ OMX a newyorské burze NASDAQ.

www.ericsson.com
www.twitter.com/ericssonpress
www.facebook.com/technologyforgood
www.youtube.com/ericssonpress