Ušetřete při vaření čas i peníze! Stáhněte si zdarma do mobilního telefonu www.milujivareni.cz!

Ojedinělý internetový projekt www.milujivareni.cz není jen další „obyčejná“ webová kuchařka. V současnosti je to největší a nejobsáhlejší gastronomický web v Čechách a s největší pravděpodobností i v Evropě, verze v několika cizích jazycích se už také připravují. (TZ)

Recepty samozřejmě tvoří základ, ale součástí webu je i kuchařská škola, gastroslovník nebo kuchařský rádce. Najdete zde i mnoho zajímavých článků a mnoho dalších informací. Server se v podstatě stále rozvíjí, a to i díky jeho uživatelům. Kdy bude i verze pro mobilní telefony byla jen otázka času – a ta chvíle je zde!

Desítky tisíc receptů už i do mobilních telefonů

Téměř 60 000 receptů už je vydatná porce, ale vyznat se v nich na www.milujivareni.cz je snadné. Vydařené, jednoduché a intuitivní filtrování umožní uživatelům během krátké chvíle najít recept podle základních i rozšířených kategorií.

Filtrování podle surovin je dnes už běžné, ale zde si v případě nějakých alergií nebo diet můžete navíc i trvale zadat suroviny a potraviny, které chcete nebo musíte ze svého jídelníčku vyloučit. V době zdravého životního stylu, diet, hubnutí  a neustálého hlídání kalorií mnozí určitě uvítají i kalorické a nutriční údaje, které jsou součástí každého receptu. Na propojených stránkách www.kaloricke-tabulky.cz jsou navíc další možnosti, mezi nimi třeba jednoduchá, ale velmi přesná kalorická kalkulačka.

Na www.milujivareni.cz najdete mnoho dalších možností výběru, které jiné internetové kuchařky nenabízejí. Jsou zde například speciální recepty pro diety a alergie, méně zkušení zase jistě ocení fotografie i videorecepty. Různé komentáře a hodnocení uživatelů pomáhají při výběru receptu všem ostatním.

Za fotku „zlaťáky“, za ně kvalitní zboží

Všechny původní funkce webu má i v aplikace pro mobilní telefony, která je ale dokonce ještě o některé další rozšířená a pro uživatele zajímavá i z mnoha dalších důvodů. Když zdarma registrovaný uživatel například doma nebo i někde v restauraci vyfotí uvařené jídlo a přiřadí ho k správnému receptu, automaticky se mu na jeho účet připočítají tzv. zlaťáky. Za ně pak může až do výše 100 % nakoupit kvalitní zboží od ověřených výrobců v e-shopu www.vsenavareni.cz.

www.milujivareni.cz v mobilním telefonu dokonce ušetříte čas i peníze, protože ji můžete perfektně využít třeba při nakupování. Už se vám prostě nestane, že koupíte něco, co nebudete potřebovat.

Mobilní dietní kuchařka je zdarma ke stažení na https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.eltoro.milujivareni.app

Využijte tuto jedinečnou možnost, jak si maximálně zpříjemnit a zjednodušit vaření!

S www.milujivareni.cz vás to opravdu začne bavit i v kuchyni…

Další informace najdete na

www.milujivareni.cz

www.kaloricke-tabulky.cz