Výkonný notebook za pár tisíc? Fujitsu je nabídne na filmovém festivalu ve Varech

Praha, 17. června – Společnost Fujitsu, dodavatel technologií pro letošní 49. MFF Karlovy Vary, připravila pro všechny návštěvníky festivalu příjemné překvapení. Kromě surfování zdarma v hotelu Thermal, bude možné přímo na místě koupit notebook LIFEBOOK A512 za velmi výhodnou cenu. (TZ)

„Festivaloví hosté budou mít šanci si náš notebook nejdříve vyzkoušet a pracovat na něm. Pokud jim bude vyhovovat – a jsem si jistý, že bude – mohou si ho rovnou koupit,“ říká Radek Sazama, generální ředitel společnosti Fujitsu.

Všestranný LIFEBOOK A512 je vynikající notebook pro každodenní použití s matným 15,6″ LCD displejem s HD rozlišením a širokoúhlým formátem 16:9. Prodávat se bude v konfiguraci s 2,4 GHz procesorem Pentium, 500GB harddiskem a 4 GB operační paměti za 6 000 korun bez DPH.

Klávesnice LIFEBOOKu  A512 je odolná proti polití, takže i když si někdo nový notebook odnese rovnou do některého z karlovarských barů, nemusí se bát, že si ho zničí. Ochranná membrána a sběrný žlábek totiž snižují pravděpodobnost kontaktu vnitřních komponent s kapalinou a uživatel tak má víc času na uložení svých dat a vypnutí systému. Praktická je i funkce trvale dostupného nabíjení mobilních telefonů a dalších zařízení z portu USB. Vybitý mobil je tak možné oživit, i když je notebook vypnutý.

Notebook bude možné vyzvednout hned po skončení festivalu, 13. července v hotelu Thermal, nebo novým majitelům přijde dobírkou. Všechny počítače budou zabalené v originální krabici se zárukou na 24 měsíců. Ale pozor, notebooků je pouze 210, tak neváhejte a zarezervujte si svůj LIFEBOOK A512 co nejdříve. Veškeré podrobnosti a registrační formulář pro zájemce naleznete na webu http://u904.cz/mimoradna-nabidka-lifebook-a512/

Návštěvníci Mezinárodního filmového festivalu si budou moci vyzkoušet a za výhodnější cenu pořídit i výkonný LIFEBOOK U904. Pořadatelé si jej zvolili jako Oficiální notebook 49. ročníku MFF Karlovy Vary. Tento špičkově vybavený ultrabook s IGZO displejem je tenký pouhých 15,5 milimetru a váží jen 1,39 kilogramu. Jednoduše ideální řešení pro mobilní kancelář. Veškeré detaily o ultrabooku LIFEBOOK U904 a výhodných cenách v průběhu karlovarského festivalu naleznete na microsite http://u904.cz/.

O společnosti Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), která nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 162 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa. Společně se svými zákazníky přispívá Fujitsu svými dlouholetými zkušenostmi a znalostmi k vytváření lepší budoucnosti světové společnosti. Konsolidované tržby společnosti Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální období dosáhly výše 46 miliard USD (k 31. březnu 2014).

Další informace naleznete na webu http://www.fujitsu.com.

O společnosti Fujitsu Technology Solutions

Fujitsu Technology Solutions patří mezi přední evropské poskytovatele IT infrastruktury. Působí na všech hlavních trzích v Evropě, Středním východě, Africe a Indii. Společnost nabízí komplexní portfolio produktů, podnikových řešení a služeb, od pracovních stanic, přes datacentra až cloudové struktury. Fujitsu Technology Solutions zaměstnává přes 13 000 pracovníků a je součástí globální skupiny Fujitsu.

Další informace najdete na http://www.fujitsu.com/fts/about/index.html.

O společnosti Fujitsu Technology Solutions ČR

Fujitsu Technology Solutions ČR patří do stejnojmenné divize, která je součástí globální skupiny Fujitsu Limited. Společnost vznikla v roce 2009 odkoupením 50% podílu společnosti Siemens ve společném podniku Fujitsu – Siemens. V České republice společnost nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb, včetně koncepce dynamických infrastruktur (cloud computing). K jejím klientům se řadí největší společnosti a instituce, pro které zajišťuje správu datových center, infrastrukturu a infrastrukturu jako službu (IaaS). Pro střední, malé firmy a jednotlivce zajišťuje servis prostřednictvím sítě svých obchodních partnerů. Fujitsu Technology Solutions zaměstnává v ČR přes 100 lidí.

Další informace o Fujitsu Technology Solutions najdete na webu http://www.fujitsu.com/cz.

Všechny ostatní názvy společností a produktů uvedené v tomto dokumentu jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Informace v této tiskové zprávě jsou platné k datu vydání a mohou se kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.