Happy Plugs – sluchátka ze Švédska jako skvělý módní doplněk

Všechno začalo v roce 2011. Tehdy se v centrální části Stockholmu zrodil nápad vyrábět sluchátka tak, aby plnily funkci stylového módního doplňku. Zrodil se koncept „What Color Are You Today?®“. Od té doby nabízí švédský výrobce Happy Plugs všem těm, kteří drží krok s módními trendy, úžasné barevné a funkční mobilní příslušenství. (TZ)

Praha, Česká republika, 11. června 2014 – společnost Balao představuje sluchátka, která plní zároveň funkci handsfree, a další mobilní příslušenství, které vybočuje ze zavedených představ. Přináší mobilní příslušenství Happy Plugs, které zahrnuje škálu moderních barevných sluchátek, kabelů a krytů mobilních telefonů. Sluchátka jsou k dispozici ve dvou různých provedeních, které známe pod pojmy „pecky“ a „špunty“. Většinu barev sluchátek kopírují také kabely a kryty k vybraným mobilním telefonům. Sortiment Happy Plugs doplňují krásná a nezaměnitelná pouzdra pro tablety iPad Air a iPad Mini.

Sluchátka a kabely Happy Plugs poznáte okamžitě nejen podle široké škály jejich barevných provedení, ale také podle krásné minimalistické krabičky. Sluchátka jsou balena tak, aby na první pohled připomínala dvě noty na notové osnově.

Sada módních doplňků je základem vybavení každého moderního člověka. Drobný, ale výrazný doplněk dokáže neuvěřitelně doladit celkový dojem. Proč bychom si ráno, kdy si vybíráme co na sebe, měli nakonec volit jen mezi bílými nebo černými sluchátky? Výsledný outfit dělají přece maličkosti. Nyní můžete vybírat ze šestnácti pečlivě zvolených barev Happy Plugs.

Jakou barvu si vyberete dnes?

V akuální nabídce najdete sluchátka v pastelově žluté, zelené, oranžové, růžové, levandulové, fialové, cerise a červené barvě, kterou doplňuje tyrkysová a další dva odstíny modré a samozřejmě nepostradatelná černá a bílá. Výjimečný pocit pak na první pohled získáte z lesklé stříbrné, zlaté a nejnovější červenozlaté, které vybočují ze všeho, co jste dosud viděli.

To vše podtrhují pouzdra pro mobilní telefony iPhone 5/5S, 5C a Samsung Galaxy S4 ve stejných barvách kromě obou zlatých a stříbrné a kabely v devíti barvách. Dolaďte outfit, kombinujte barvy, hrajte si, zkoušejte.

Barvy Happy Plugs nejsou jen o náhodném výběru. Stylisté Happy Plugs pečlivě studují módní trendy a nabízejí zákazníkům ty aktuálně nejstylovější doplňky. Každé roční období uvádějí nové módní barvy, které jsou pečlivě vybírány podle nejnovějších trendů. Módní doplňky Happy Plugs byly nominovány na nejprestižnější módní ocenění ve Švédsku Guldknappen v roce 2013.

Mobilní příslušenství Happy Plugs je nyní k dostání v obchodech Alza.cz, Mall.cz, iWant, iStyle, iStores, Zoot.cz, Mobil Pohotovost a dalších.

O společnosti Happy Plugs

Happy Plugs je švédská značka, která designuje a vyrábí stylové mobilní příslušenství v široké škále barev. Happy Plugs nabízí styl a kvalitu za skvělé ceny, je autorem konceptu „What Color Are You Today?®“. S pomocí produktů Happy Plugs můžete každý den doplnit svůj aktuální outfit, zdůraznit váš váš styl a vyjádřit momentální náladu.  Produkty Happy Plugs jsou v současné době k dispozici ve více než 6000 obchodech v 56 zemích světa. Pro více informací navštivte www.happyplugs.com.

O společnosti Balao

Balao je mladá česká společnost založená s cílem pomáhat zajímavým produktům a značkám s pronikáním na český a slovenský trh. Pečlivě vybírá, které produkty uvede na trh. Aktuálně je výhradním distributorem značek Happy Plugs, Vonino a Mionix. Pro více informací navštivte www.balao.cz.