Počítání osob pomocí IP kamer Airlive s inteligentními funkcemi analýzy videa

Taipei, Taiwan: AirLive představuje nové kamery s funkcí počítání osob a to konkrétně modely (TZ)

MD-3025-IVS, BU-3026-IVS, BC-5010-IVS, které všechny obsahují tzv. IVS (Intelligent Video Surveillance) systém tedy systém inteligentní analýzy videa. Funkce počítání osob poskytuje pokročilé a přesné analýzy videa, které lze použít k počítání lidí. Tuto funkci lze také různě nastavovat, aby například spustila alarm nebo různá upozornění o překročení stanoveného počtu osob atd. navíc jsou data uložena do databáze pro další vyhledávání nebo analýzy. Díky těmto údajům mohou společnosti analyzovat a plánovat své podnikání například počet průchozích zákazníků v různých částech obchodního domu atd.

Všechny IVS funkce jsou výborným pomocníkem využitelným v podnikání a na veřejných místech jako jsou nákupní centra, obchodní domy, stadiony, parkoviště, továrny, nádraží atd.

Důležitým aspektem při výběru vhodného modelu kamery je, aby opravdu pokrývala celý sledovaný prostor, aby byli počítány opravdu všechny procházející osoby.

Airlive vyvinula IP kamery této inteligentní série tak, aby počítaly objekty, osoby, analyzovaly různé situace, dokázaly detekovat obličeje a to plně automaticky, takže zákazníci na celém světě mohou tyto skvělé funkce jednoduše využívat.

V AirLive věříme, že IP kamery mohou udělat víc, než jen nahrávání videa. To je důvod, proč jsme strávili více než dva roky vyvíjením těchto inteligentních kamer.

Každá AirLive IVS (Intelligent Video Surveillance) kamera má 6 funkcí analýzy videa, které zahrnují sedm hlavních aplikací. A navíc není potřeba pořizovat drahé servery nebo profesionální softwarové licence VMS.

Pro více informací navštivte: http://www.airlivesurveillance.com/IVS.php

AirLive : AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com