LAMA mobile spouští nový web

Jeden z nejrychleji rostoucích virtuálních operátorů, LAMA mobile, spouští novou verzi svých webových stránek. Zákazníci si na něm budou moci jednoduše spočítat, který tarif je pro ně nejvýhodnější, nebo se zde v nové blogové sekci můžou dozvědět o novinkách ze světa telekomunikací. Na první pohled viditelnou změnou bude také grafická podoba stránek. (TZ)

Re-design webových stránek a zpříjemnění uživatelského rozhraní je současným trendem, jak zvýšit kvalitu služeb pro zákazníky. Vyspělé společnosti se snaží neustále inovovat svá webová rozhraní a vycházet co nejvíce vstříc svým klientům. Výjimkou není ani virtuální operátor LAMA mobile, který dnes spouští na adrese www.lamamobile.cz  svůj nový web.

Nejviditelnější změnou bude grafická podoba stránek, která by měla více korespondovat se vzhledy kampaní. Neodmyslitelnou součástí webu je také mapa partnerských prodejen, kterých je nyní více jak 120, a uživatelé si snadno mohou na webu vybrat tu nejbližší. Zachována zůstala samozřejmě také mapa pokrytí. „Za nejvýraznější novinku považujeme kalkulačku, která pomůže návštěvníkovi s výběrem tarifu a provede ho následně naší Samoobsluhou,“ říká manažerka marketingové komunikace a značky LAMA mobile, Veronika Kliská.

LAMA také plánuje své zákazníky pravidelně informovat o novinkách ze světa telekomunikací.

LAMA mobile je virtuální mobilní operátor nastolující nové trendy na českém trhu. Je to zejména LAMA mobile, která prosazuje standard tarifikace po vteřinách od začátku hovoru. Jako jedna z mála na trhu také nabízí nevázané tarify, ze kterých lze kdykoliv bez udání důvodu odstoupit.

LAMA mobile je jeden z operátorů, který je součástí energetické skupiny. Vlastník operátora, holding LAMA ENERGY GROUP, nabízí zákazníkům i plyn a elektřinu prostřednictvím společnosti LAMA energy, těží plyn a ropu na jižní Moravě prostřednictvím firmy LAMA GAS&OIL a dvě třetiny svých tržeb generuje díky obchodování s ropnými produkty v Kanadě. Má i vlastní výrobní kapacitu v podobě Teplárny Otrokovice, kde se kogeneračně vyrábí teplo a elektřina. Celkové tržby LAMA ENERGY GROUP na obou kontinentech za rok 2013 byly 15,9 miliardy Kč.