Osmipalcový tablet Gigaset QV830 je skvělá volba v kategorii do 3 500 Kč

Praha, 29. července 2014 – Při vývoji tabletů myslela německá společnost Gigaset nejen na velmi náročné uživatele s desetipalcovým tabletem QV1030, ale také na ty, kteří chtějí tablet využívat spíše pro zábavu a volný čas a občas si přečíst e-mail. Právě to splňuje osmipalcový tablet QV830 s velkou výdrží a velmi kvalitním rozlišení obrazovky 1024 x 768 pixelů. (TZ)

Pro fandy německé kvality a operačního systému Android je ideálním řešením osmipalcový tablet Gigaset QV830, který díky své robustnosti a zadnímu krytu z eloxovaného hliníku zaručí, že ho ani děti jen tak nezničí. Tablet se dá kromě pohodlného surfování na internetu, chatování nebo kontroly e-mailů využití také na používání některých z tisíců aplikací a her Google Play.

Na dovolené nebo výletech jej můžeme využít také jako fotoaparát. Tablet Gigaset QV830 má zadní fotoaparát, který má rozlišení 5 MPx a přední s rozlišením 1,2 MPx. Pevná paměť tabletu činí celých 8 GB, operační paměť je 1 GB. Do tabletu lze přidat externí paměť microSD s velikostí do 32 GB a s ní tak i spousta filmů, pohádek a fotografií. Výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor Cortex A7 s frekvencí 1,2 GHz.

Výdrž lithium-polymerové baterie s kapacitou 3260 mAh je na jedno nabití 7 hodin přehrávání videí nebo 65 hodin poslouchání hudby, se zapnutou Wi-Fi je připraven na osmihodinové non-stop surfování a v pohotovostním režimu vydrží celých 240 hodin. Celé nabití trvá 4 hodiny.

Uživatelé tabletu nemusí mít žádné speciální dovednosti a znalosti – zacházení s ním a ovládání aplikací je naprosto intuitivní a přehledné. Prodejní cena tabletu se pohybuje do 3 500 Kč, za kterou zákazníci dostanou nadstandardní kvalitu.

O společnosti Gigaset
Gigaset AG, Mnichov, je společnost mezinárodně operující v oblasti komunikačních technologií. Firma je lídrem na evropském trhu DECT telefonů. Zaměstnává 1400 lidí a je přítomná na trzích 70 zemí. Celosvětově zastává druhou pozici mezi dodavateli telefonních přístrojů. Akcie společnosti Gigaset AG jsou obchodovány na Frankfurtské burze pod symbolem “GS” (ISIN: DE0005156004).

Více o Gigaset: www.gigaset.com/cz

Místní kontakt: Barbora Šancová PR