Displeje společnosti Panasonic podporují nové možnosti připojení k síti

Společnost Panasonic představila novou řadu síťových LED displejů určenou pro firmy a vzdělávací instituce. (TZ)

Řada LFC70 je vybavena bezdrátovou technologií nejnovější generace Miracast™, která umožňuje plynulý vysokorychlostní bezdrátový přenos obsahu včetně videa v rozlišení Full HD ze zařízení podporujících technologii Miracast™ do displeje.

Tato řada je také kompatibilní s aplikací Panasonic Wireless Projector pro operační systém iOS, která umožňuje bezdrátový přenos ze zařízení se systémem iOS do displeje, i s aplikací Panasonic Wireless Manager, která je určena k bezdrátovému promítání prezentací z počítače.

Hana Grůzová, Regional Marketing Manager ve společnosti Panasonic, říká: „Věříme, že pro profesionály tyto displeje představují příležitost ke zvážení budoucnosti digitálních zařízení pro konferenční místnosti a učebny.

Technologie Miracast™ je výkonný nástroj pro sdílení médií. Díky rychlému připojení a velké šířce pásma lze zobrazovat video v rozlišení 1080p se snímkovou frekvencí až 60 snímků za sekundu bez komplikací s kabely.“

Díky funkci DIGITAL LINK lze odesílat signály videa, zvuku a ovládání přes jediný kabel LAN na vzdálenost až 100 m. Doplňkový adaptér digitálního rozhraní (ET-YFB100G) umožňuje připojení všech zdrojových zařízení k displeji jediným kabelem, což zjednodušuje instalaci a přináší snížení nákladů na kabely.

Řada LFC70 bude na trh uvedena v srpnu 2014 a zahrnuje modely o úhlopříčkách 80″, 65″ a 50″.

Další informace naleznete na adrese business.panasonic.co.uk/visual-system.

Technické údaje řady LFC70:

 

TH-

80LFC70

TH-

65LFC70

TH-

50LFC70

Rozměr obrazovky

80″

65″

50″

Typ panelu

LCD (podsvícení LED)

Poměr stran obrazu

16:9

Jas

350 cd/m2

Kontrastní poměr

5 000:1

4 000:1

5 000:1

Interaktivita

Ne

Bezdrátový přenos

Ano

Rozměry

(mm)

Šířka: bude doplněno

Výška: bude doplněno Hloubka: bude doplněno

Šířka: 1 482 Výška: 857

Hloubka: 92

Šířka: 1 149 Výška: 669

Hloubka: 89

Konektory

vstup HDMI (2), vstup pro PC (1), vstup VIDEO (1), KOMPONENTNÍ/RGB vstup (1), vstup DVI-D (1),

výstup pro PC (1), funkční zásuvka (1), externí reproduktor (L/P), DIGITAL LINK, LAN (ovládání), vstup RS-232C

Vestavěný reproduktor

20 W (10 W + 10 W)

Dostupnost

srpen 2014

Další vlastnosti

Připojení Creston, podpora AMX DD

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje, odolné mobilní počítače a požární alarmy. S přibližně 400 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 71,5 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2014. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/