Kombinace vysokého výkonu a elegantního designu – nové notebooky Toshiba Satellite řady S

Praha, Česká republika, 21. srpna 2014 – Toshiba Europe GmbH představuje notebooky řady S, které se právě dostávají na náš trh. Tato nová řada zahrnuje ultra tenký a stylový Satellite S50 s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6”) a model Satellite S70 s úhlopříčkou 43,9 cm (17,3”). Díky vynikajícím vlastnostem spolu s vysokým výkonem a možností dotykového displeje poskytují tyto modely skvělé užitné vlastnosti v prvotřídním designu, který byl vytvořen pro zvýšení produktivity i skvělou zábavu. (TZ)

Osobitá Toshiba

Tloušťka 19,9 mm, kartáčovaný kovový povrch a jednodílný horní kryt. To vše dodává modelu S50 nádech elegance, vysokou mobilitu a osobitost. Vnitřní výbava mu zajišťuje dostatek síly a výkonu. Model S50 je tenký a lehký, vždy připraven cestovat.

Model S70 je proveden ve stejném stylu s praktickým a zároveň elegantním kartáčovaným kovovým povrchem. Větší displej umožňuje dosáhnout vyšší produktivity a využít více multimediálních možností, zvlášť ve spojení s přehrávačem disků Blu-rayTM BD-RE (BDXL).

Skvělá zábava

Notebooky Satellite řady S mají silný potenciál pro jakoukoli zábavu. Vysoce výkonné reproduktory Harman Kardon® poskytují špičkovou kvalitu zvuku a jsou vyladěny technologií DTS SoundTM. Uživatelé mohou tak poslouchat hudbu nebo sledovat oblíbený film bez nutnosti připojení externích reproduktorů.

Pro zobrazení ostrých detailů v živých barvách jsou na výběr displeje v kvalitě HD, HD+ a Full HD s vestavěnou technologií Toshiba Resolution+, která v reálném čase analyzuje a vylepšuje videa a fotografie.

Důležitá ergonomie

Řada Satellite S byla navržena tak, aby se svým notebookem zvládli uživatelé každý den maximum – od kontroly emailů při snídani u kuchyňského stolu až po večerní zábavu. Notebook Satellite S50 je vybaven podsvícenou bezrámovou klávesnicí, která umožňuje pohodlné psaní i ve špatných světelných podmínkách. To vše umocňuje také nový design kláves, který zvyšuje dotykovou odezvu a přináší přirozenější pocit při psaní. Větší ClickPad umožňuje uživateli hladce ovládat všechny aplikace i zábavní funkce.

Vysoký výkon, plná způsobilost

Výběr ze 4. generace procesorů Intel® CoreTM až po verzi i7 přináší plynulý a rychle reagující výkon při práci, zábavě i řešení mnoha úloh najednou.

K dispozici jsou integrované grafické karty Intel® nebo AMD RadeonTM R7 řady M260 a AMD® Radeon™ R9 M265X. U modelu S70 je k dispozici samostatná paměť GDDR5 VRAM o kapacitě 2GB, která řadě S zajišťuje plynulé a bezproblémové grafické úpravy a herní zážitky s vyšším výkonem a dokonalou kvalitou obrazu.

Flexibilní připojení

Všechny modely jsou pro vysokou flexibilitu vybaveny celou řadou možností připojení. Zařazené technologie umožňují jednoduchý bezdrátový přenos obsahu do kompatibilních velkých televizorů. Port HDMI® podporuje obrazový výstup v rozlišení Ultra HD a tak můžete zobrazit obrázky i videa z počítače na UltraHD televizoru ve čtyřikrát vyšším rozlišení než Full HD. Díky až čtyřem USB portům, včetně USB 3.0, je přenášení dat do jiných zařízení, stahování fotografií z fotoaparátů a sdílení filmů rychlé a snadné. Jeden z těchto portů podporuje zároveň Sleep-and-Charge. To znamená, že z něj můžete bez zapnutí notebooku dobíjet mobilní telefon nebo MP3 přehrávač.

Notebooky Toshiba Satellite řady S se dostávají na náš trh právě nyní. Jako první jsou k dispozici následující přístroje:

Toshiba Satellite S50-B-12Z:

 • Procesor 4. generace Intel® Core™ i7-4510U s Intel® Turbo Boost Technology 2.0

 • Windows 8.1 64-bit (předinstalovaný)

 • Displej Toshiba TruBrite® Full HD TFT High Brightness IPS s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6”) s podsvícením LED, poměr stran 16:9

 • Pevný disk 1 TB

 • Podsvícená bezrámová klávesnice nového provedení

 • RAM 8 192 (1x) MB, DDR3L, 1,600 MHz

 • Grafika AMD Radeon™ R7 M260 s technologií AMD Enduro™

 • Výdrž na baterie: až 6,5 hodiny (podle Mobile Mark™ 2012)

 • Hmotnost: 2,08 kg

 • Rozměry: 380 x 261,9 x 19,9 mm

Satellite S70-B-10U x

 • Procesor 4. generace Intel® Core™ i7-4710HQ s Intel® Turbo Boost Technology 2.0

 • Windows 8.1 64-bit (předinstalovaný)

 • Displej Toshiba TruBrite® Full HD TFT High Brightness IPS s úhlopříčkou 43,9 cm (17,3”) s podsvícením LED, poměr stran 16:9

 • Pevný disk 1TB HDD + 8GB SSD Solid State Hybrid Drive

 • Podsvícená bezrámová klávesnice nového provedení

 • RAM 16,384 (8,192 + 8,192) MB, DDR3L, 1,600 MHz

 • Grafika AMD Radeon™ R9 M265X s technologií AMD Enduro™

 • Výdrž na baterie: až 4 hodiny 45 minut (podle Mobile Mark™ 2012)

 • Hmotnost: 2,7 kg

 • Rozměry: 413 x 268 x 28,35 (vepředu) / 33,05 (vzadu) mm

Toshiba on-line

Specifikace a popis nejnovějších produktů společnosti Toshiba včetně dalších informací naleznete na stránkách www.toshiba.cz

Všechny uvedené ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Přesné specifikace produktů závisí na konkrétním modelu a dostupnosti v místě prodeje.

O společnosti Toshiba

Společnost Toshiba je přední světový inovátor při zavádění nových pokročilých technologií, diverzifikovaný výrobce a prodejce vyspělých elektronických a elektrických produktů. Toshiba Group přináší inovace do širokého portfolia produktů, mezi které patří digitální spotřební produkty včetně LCD televizorů a notebooků, retailová řešení, elektronická zařízení jako polovodiče či produkty a materiály pro ukládání dat, dále sociální systémy infrastruktury včetně systémů pro výrobu elektřiny, inteligentních komunitních řešení, zdravotnických zařízení, eskalátorů, výtahů a domácích spotřebičů.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a dnes provozuje globální síť více než 590 firem s 206 000 zaměstnanci po celém světě a ročním prodejem, který překračuje 5,8 bilionů jenů (61 miliard USD). Navštivte webové stránky Toshiba na adrese:

www.toshiba.co.jp/index.htm

Společnost Toshiba Europe GmbH se sídlem ve městě Neuss v Německu je pobočka v plném vlastnictví společnosti Toshiba Corporation v Tokiu.