AT Computers autorizovaným distributorem značky Jabra

Ostrava, 28. 8. 2014 – S platností od 1. srpna 2014 rozšířila společnost AT Computers svoji nabídku o značku Jabra. Zákazníci AT Computers v České republice i na Slovensku tak mohou nově zakoupit kompletní portfolio profesionálních náhlavních souprav a hlasových komunikátorů špičkové kvality. (TZ)

Jabra je předním světovým dodavatelem drátových i bezdrátových headsetů, mobilních a kancelářských drátových telefonů s hlasitým odposlechem včetně příslušenství. V její nabídce zákazníci naleznou řešení jak pro podniky, kanceláře nebo kontaktní centra, tak pro domácnosti a jednotlivce, kteří poslouchají hudbu při odpočinku i při sportu.

„Vybrali jsme si silného partnera, kterým distributorská jednička na českém trhu,
AT Computers, beze sporu je. Splňuje všechny naše požadavky na odbornost, kvalitu služeb
i komunikaci se zákazníky. Již nyní společně připravujeme pro zákazníky atraktivní promoakce a další zajímavé aktivity, jejichž prostřednictvím jim chceme jít společně naproti,“ říká Jiří Krejčí, regionální manažer Jabra pro střední a východní Evropu.

„Distribucí produktů značky Jabra výrazně rozšiřujeme náš sortiment a přinášíme zákazníkům nová řešení v tomto segmentu. Veškeré zboží je již naskladněno a zákazníci se
s ním mohou poprvé naživo seznámit na našich podzimních partnerských setkáních, která začínají už v říjnu,“ uvedl Michal Diviš, produktový manažer z AT Computers.

###

O společnosti Jabra

Jabra je značkou společnosti GN Netcom, dceřiné společnosti GN Store Nord A/S (GN), kótované na burze NASDAQ OMX. Zaměstnává přibližně 925 lidí po celém světě a její tržby v roce 2013 dosáhly 2,612 mld. dánských korun. Jabra je světovým lídrem ve vývoji, výrobě a marketingu široké škály komunikačních a audio řešení. Její spotřebitelské a byznys divize již více než dvě desetiletí se smyslem pro inovace, spolehlivost a jednoduchost používání produkují drátové i bezdrátové headsety, mobilní i kancelářské drátové telefony s hlasitým odposlechem, které zajišťují uživatelům volnost pohybu, pohodlí a funkčnost.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 11,3 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.