Philips 240B4QPYEB: Pracant tělem i duší

Praha, 17. září 2014 – Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvedla na český a slovenský trh nový monitor Philips, který je určen především pro kancelářské prostředí a pro náročné grafické aplikace. Novinka s označením 240B4QPYEB je skutečným pracantem tělem i duší a na českém a slovenském trhu bude dostupná koncem září. (TZ)

Nový Full HD monitor s úhlopříčkou 24“ je vybaven výkonným PLS (Plane to Line Switching) panelem s poměrem stran 16:10, což je ideální poměr právě pro kancelářské využití. Díky použitému PLS panelu se může pyšnit vynikajícími pozorovacími úhly (178°/178°), jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 5 ms (GtG) a velmi přesným podáním barev.

Monitor je pro maximální pracovní pohodlí vybaven ergonomickým stojanem s výškovým nastavením, otáčením, náklonem i funkcí Pivot (otočení monitoru o 90°). Signál přijímá jak analogový přes VGA rozhraní, tak i digitální prostřednictvím DVI-D konektoru a DisplayPortu. Ve výbavě nového pracanta Philips 240B4QPYEB nechybí ani technologie PowerSensor, která umožňuje snižovat náklady na spotřebu elektrické energie až o 80 %. Navíc monitor disponuje USB Hubem, zabudovanými reproduktory a výstupem pro sluchátka.

V České republice je monitor 240B4QPYEB dostupný za 5732 Kč bez DPH a poplatků.

Technické parametry monitoru Philips 240B4QPYEB:

Typ LCD panelu, velikost

PLS LCD

Podsvícení

W-LED

Úhlopříčka

24 palců/ 61 cm

Optimální rozlišení

1920 x 1200 @ 60 Hz

Poměr stran

16:10

Pozorovací úhly

178º (H) / 178º (V), @ C/R > 10

Jas

250 cd/m²

Barvy

16,7 mil.

Rozhraní

  • Vstup signálu: VGA (Analogový), DVI-D (digitální, HDCP), DisplayPort

  • Sync vstup: Separate Sync, Sync on Green

Stojan

Náklon: -5/20

Nastavení výšky: 130 mm

Pivot: 90°

Otáčení: -65/65°

Reproduktory

Ano (2 x 1,5 W)

S uvedením nového modelu 240B4QPYEB přichází na náš trh i další monitory z kategorie kancelářských pracantů, konkrétně model 240S4QMB (září) v ceně 5 472 Kč bez DPH a poplatků a model 241B6QPYEB (říjen), v očekávané ceně 5 277 Kč bez DPH a poplatků.

###

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.