Společnost Panasonic uvádí kameru Ultra 360°

Společnost Panasonic uvede na veletrhu Security Essen v Německu novou inteligentní dohledovou kameru 360° s vysokým rozlišením 4K. (TZ)

Fotografie jsou dostupné zde: http://bit.ly/1uLElLI

Je určená pro aplikace v bankovnictví, prodejnách a logistice. Kamera zachycuje větší detaily v mnohem širším záběru než tradiční sledovací kamery, takže méně kamer pokryje větší prostor.

Kamera je schopna mapovat pohyb lidí a sledovat jejich počet, což je možné využít pro marketingové a bezpečnostní účely. Tento vestavěný analytický nástroj umožňuje identifikovat, kudy se lidé pohybují a kde se zastaví. Například v obchodě umožňuje měřit účinnost reklamy, přičemž je ale důvěrnost údajů díky šifrování dat zachována.

Nejmodernější kamera WV-SF481 má ostrý záběr a věrnou reprodukci barev s vynikajícím výkonem i při špatném osvětlení – snímač 1/1,7″ funguje v černobílém režimu při osvětlení 0,05 lx. Umožňuje provoz ve dne i v noci – ideální řešení nepřetržitého dohledu. Spolu s rozlišením 4K přináší ostrý obraz jak v jeho středu, tak i na okrajích.

Hana Grůzová, marketingová manažerka Panasonic, řekla: „Je to první kamera se zorným úhlem 360 stupňů a rozlišením 4K pro sledování ve dne i v noci s funkcí ABF (Auto Back Focus), která nevyžaduje dlouhý čas na instalaci, vysoké náklady a náročnou údržbu, a přitom poskytuje obraz vysoké kvality. Kamera je také odolná proti vodě a vandalismu. Je tedy vhodná pro použití uvnitř i vně budov.“

„Je to všestranná dohledová kamera, která se dokonale hodí pro různé účely. Inteligentní analytické funkce navíc dávají organizacím možnost vytěžit z dohledových kamer víc, než je pouhé zabezpečení.“

Kamera se zorným úhlem 360 stupňů a rozlišením 4K bude mít svou premiéru na veletrhu Security Essen 2014 v Německu od 23. do 26. září.

Více informací o bezpečnostních produktech společnosti Panasonic naleznete na stránkách http://business.panasonic.co.uk/professional-camera/products-and-accessories/security-solutions

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje, odolné mobilní počítače a požární alarmy. S přibližně 400 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 71,5 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2014. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/