AT Computers nově spolupracuje se značkou ACTi

Ostrava, 22. 9. 2014 – Ostravská společnost AT Computers oznámila, že s platností od
1. 9. 2014 rozšířila svoji nabídku o produkty značky ACTi. Nově uzavřený distribuční kontrakt se vztahuje pouze na Českou republiku. (TZ)

Pod značkou ACTi naleznou zákazníci AT Computers celou škálu produktů pro dohledová a monitorovací řešení, od základních kamer až po speciální modely, například speed dome kamery, PTZ, protivibrační kamery a panoramatické kamery. Většina technologií, které ACTi ve svých řešeních využívá, jsou její vlastní, interně vyvinuté, a to včetně vlastního čipu A1. Díky němu má v portfoliu kamery s rozlišením až 10 MPx.

„Spoluprací s AT Computers se naše řešení dostane k desetitisícům jejích zákazníků. Jsme schopni nabídnout jim jak naše jednotné řešení, tak řešení spolupracující s produkty od jiných výrobců v rámci otevřené platformy,“ říká Radek Slepička ze společnosti ACTi.

O značku ACTi se v AT Computers stará produktový manažer Michal Diviš. S nabídkou řešení od společnosti ACTi se zákazníci AT Computers mohou seznámit již na jejích podzimních setkáních, která probíhají v září a v říjnu.

###

O společnosti ACTi

Společnost ACTi je technologický lídr v oblasti dohledových a monitorovacích řešení založených na IP technologii. V její nabídce nalezneme IP kamery, IP speed dome kamery včetně příslušenství. Veškeré informace o společnosti ACTi hledejte na www.acti.com.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 11,3 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.