Rychlík od AOC: 24″ AOC e2460Sh

Praha, 22. září 2014 – Společnost AOC uvedla na český a slovenský trh monitor, který byl navržen především s ohledem na rychlost. 24″ monitor AOC e2460Sh s mimořádně rychlou dobou odezvy 1 ms GTG uvítají především vášniví hráči a rovněž ti, kdo používají grafické aplikace a aplikace pro tvorbu animací nebo úpravu filmů. (TZ) 

Monitor e2460Sh

Rychlost je jeho předností:

Monitor AOC e2460Sh s mimořádně rychlou dobu odezvy 1 ms GTG

Full HD rozlišení monitoru AOC e2460Sh odhalí nejjemnější detaily a působivý dynamický kontrastní poměr 20 000 000 : 1 přináší ostrý obraz se skutečně sytou černou. Vestavěné 2W reproduktory nabízí při přehrávání filmů, hudby nebo provádění video hovorů kvalitní a čistý zvuk. Pomocí stojanu lze monitor naklonit do pohodlné pracovní polohy, nebo můžete použít držák VESA a zavěsit jej na zeď. 

Monitor přijímá signál prostřednictvím analogového VGA konektoru nebo digitálních DVI a HDMI vstupů. Proto lze k monitoru připojit několik počítačů, zařízení a periferií zároveň. Chytré funkce úspory energie, jako je například W-LED podsvícení, zajistily tomuto monitoru certifikát EPEAT Gold.

Doporučená maloobchodní cena tohoto monitoru je 3 566 Kč.

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.