Barracuda Data Protection Plus pro lepší ochranu vašich dat

V dnešní době je nepostradatelnou součástí informační bezpečnosti spolehlivé, výkonné a snadno použitelné řešení pro ukládání a zálohování dat včetně mechanismů pro obnovu po havárii. Společnost Barracuda Networks proto nabízí řadu produktů Barracuda Backup doplněnou o službu Barracuda Backup Service. (TZ)

Tato osvědčená řešení se nyní dočkala významné inovace díky strategické iniciativě Barracuda Data Protection Plus, která je zahrnuta v nejnovějších verzích produktů Barracuda Backup verze 6.0 a Barracuda Message Archiver verze 4.0. Stávající zákazníci využívající službu Energize Updates tak získají veškeré nové i vylepšené funkce automaticky a bez dalších poplatků.

Díky akvizici společnosti C2C Systems zahrnuje Barracuda Data Protection Plus rovněž pokročilé nástroje pro řízení a správu dat a zpráv elektronické pošty, zejména v aplikačním prostředí MS Exchange a MS Office. Další součástí Barracuda Data Protection Plus je také nová appliance Barracuda SignNow a v neposlední řadě i vylepšený server služby Barracuda Copy Site Server v rámci Barracuda Protection Plus Mobility.

Podobně jako u dalších svých produktů uplatňuje společnost Barracuda Networks uživatelsky výhodnou cenovou politiku také u řešení Barracuda Backup, které není licencováno na množství zálohovaných serverů a objem zálohovaných dat je omezen pouze hardwarovými možnostmi zařízení.

Více informací o Barracuda Backup a Barracuda Backup Service můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-produkt-barracuda-networks-backup-server-a-backup-service.htm

Distributorem produktů Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications