Společnost Segafredo Zanetti posiluje PR aktivity

Praha 25. září 2014 – Novou marketingovou specialistkou ve společnosti Segafredo
Zanetti CR se stala Petra Knapová, která je zároveň manažerkou největší firemní Školy kávy Segafredo. Ve spolupráci s PR agenturou Temper Communication bude podporovat uvedení nových druhů káv s certifikací Fairtrade a Rainforest. (TZ)

Dosavadní marketingové aktivity společnosti Segafredo Zanetti se zaměřovaly především na komunikaci se segmentem B2B a od léta letošního roku se společnost rozhodla posílit i komunikaci směrem ke koncovému zákazníkovi. Z toho důvodu si pro spolupráci v oblasti Public Relations vybrala agenturu Temper Communication, která bude zajišťovat media relations servis a PR poradenství. „Od spolupráce očekáváme nejen představení nové produktové řady káv s certifikátem Fairtrade a Rainforest, ale i další rozšíření naší komunikace, vyhledávání relevantních témat zajímavých pro naše zákazníky a hlubší medializaci plánovaných projektů,“ komentuje zahájení spolupráce Petra Knapová, marketingová specialistka společnosti Segafredo Zanetti a dodává: „Jsme přesvědčení, že tato PR agentura přispěje k tomu, aby se naši zákazníci i obchodní partneři vždy dozvěděli o všech našich novinkách i plánovaných aktivitách.“

Segafredo Zanetti CR spol. s r.o.

Společnost Segafredo Zanetti CR byla mezi prvními průkopníky italského espressa v Čechách a během krátké doby se stala největším dovozcem a dodavatelem italské kávy pro restaurace, kavárny a hotely. V letošním roce slaví již 20 let působení na českém trhu a svojí aktivní činností a širokou nabídkou italské profesionální kávové technologie výrazně přispěla k tomu, že se italské espresso a další italské kávové speciality natrvalo umístily v nabídce českých gastronomických provozoven na předních místech.

www.segafredo.cz

www.facebook.com/SegafredoCZ

www.facebook.com/SkolaKavySegafredo