Nový web Zvířenaprodej.cz usnadní bezpečný prodej zvířecích mazlíčků

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila nový projekt zaměřený na chovatele domácích mazlíčků, útulky a vůbec všechny milovníky zvířat. Na webu Zvířenaprodej.cz mohou své nabídky inzerovat pouze certifikové chovatelské stanice, čímž je garantován bezpečný nákup a odpovídající ochrana zvířat. Během tříměsíčního beta provozu je na webu registrováno vice než 250 chovatelů a 150 útulků. (TZ)

Server Zvířenaprodej.cz umožňuje registrovaným chovatelům nabídnout chovná zvířata na místě, kde nebudou soutěžit s chovateli, kteří nemají licenci a vytváří bez legislativních omezení takzvané „množírny“. ZviřeNaProdej.cz garantuje svým uživatelům nákup zvířete s doklady od chovatelů s licencí.

„Zvířenaprodej.cz není obyčejným inzertním webem. Jeho cílem je nejen jistota pro zájemce o domácí mazlíčky, ale i ochrana samotných zvířat,“ říká výkonný ředitel TISCALI MEDIA, a.s. Michal Kubík. „Na webu navíc nezavíráme oči ani před útulky, které mohou svá zvířata nabízet uživatelům zdarma.“

O Tiscali Media, a.s.:

Tiscali Media, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz a internetových médií jako Games.cz, Osobnosti.cz, Nedd.cz, Dokina.cz, Doklubu.cz, Nasepenize.cz nebo iFaster.cz. Měsíčně baví více než 2,5 miliónu lidí. Naším cílem je přinášet kvalitní, originální a zábavný obsah uživatelům a jasnou přidanou hodnotu inzerentům.