Happy Plugs – stylová sluchátka ve stylu army a leopard

Happy Plugs představuje novou edici sluchátek Unik, která reaguje na aktuální letošní podzimní trendy. A navíc, každý kus sluchátek této edice je skutečně unikát. (TZ)

Sluchátka Happy Plugs oslovují všechny ty, kdo chtějí svůj každodenní outfit doladit k dokonalosti. Právě proto reaguje tento švédský výrobce módního příslušenství na trendy, které představují největší světové fashion značky pro letošní podzim. Po loňském uvedení zářivých zlatých a stříbrných sluchátek, které se staly hitem časopisu Glamour, přichází Happy Plugs s edicí Unik. Ta zahrnuje sluchátka Camouflage s působivým army vzorem a modely Leopard. Unik znamená, že každý jednotlivý kus má skutečně jedinečný design.

Edice Unik přináší sluchátka v provedení earbud a in-ear, tedy „pecky“ a „špunty“. Všechna sluchátka Happy Plugs vás nadchnou svým zvukem a mají zabudovaný mikrofon, takže je můžete použít i jako handsfree. Myslete na podzimní styl a slaďte se s Happy Plugs k doknalosti

Sluchátka Happy Unik jsou ode dneška na českém trhu. Pecky jsou k dostání za 699 Kč a špunty za 999 Kč.

O Happy Plugs
Všechno začalo ve švédském Stockholmu v roce 2011 a cíl byl jednoznačný – vyrábět sluchátka, která budou žádaným módním doplňkem. Zrodil se koncept Happy Plugs – “ What Color Are You Today?®“. Dnes je značka Happy Plugs synonymem moderního životního stylu a přináší barvy do světa mobilního příslušenství. K dispozici je v 56 zemích a 5000 obchodech po celém světě.