LAMA mobile zlevňuje volání na svou zákaznickou linku

Virtuální operátor LAMA mobile, společnost patřící energetickému holdingu LAMA ENERGY GROUP, od dnešního dne opět zlevňuje. Tentokrát se změna ceny týká volání na zákaznickou linku. Ze sítě LAMA mobile se od dnešního dne zákazníci společnosti dovolají prostřednictvím čísla *11 operátorům jen za 1,50 Kč/ min. (TZ)

Po masivní cenové ofenzivě letošního podzimu přichází LAMA mobile s dalším zvýhodněním pro své zákazníky. Nyní zlevňuje volání na Zákaznickou linku prostřednictvím čísla *11 ze sítě LAMA mobile jen na 1,50 Kč/min.. Zákazníci mají stále možnost získat podporu také prostřednictvím adresy info@lamamobile.cz, kontaktního formuláře dostupného na stránkách www.lamamobile.cz/kontakt nebo facebookové aplikace bit.ly/LAMAporadna. Obecné dotazy pomáhají obratem řešit i správci profilu LAMA mobile na sociálních sítích Facebook, Google+, či Twitter.

Linka 848 11 22 11 ze sítě LAMA mobile i z ostatních sítí zůstává zpoplatněna částkou 6,90 Kč/min. Důvodem je zabránění jejímu zneužití a zachování standardu kvality. Služby LAMA mobile si můžou zákazníci objednávat také on-line na adrese www.lamamobile.cz/tarify-a-ceny/. Pokud kupující upřednostňují osobní kontakt, mohou se obrátit na prodejce v jedné z partnerských prodejen operátora. Nejbližší prodejnu si může zákazník vyhledat na přehledné mapě prodejen.

LAMA mobile tak pružně reaguje na změny na trhu operátorů, kde má ambice stát se jedničkou mezi plnohodnotnými virtuálními operátory na trhu. Letošní podzim představila nové ceníky, kde zvýhodnila ceny volání i SMS, dokonce přidala navíc i datový balíček.

Virtuální operátor LAMA mobile je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, jenž zákazníkům nabízí plyn a elektřinu společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě a obchoduje s ropnými komoditami v Kanadě. Holding LAMA ENERGY GROUP měl v loňském roce obrat, který činil necelých 16 miliard korun. LAMA v příštím roce plánuje obrat zdvojnásobit.