MMD hlásí personální rošádu: Martin Hempl povýšil a stal se country managerem

Praha, 17. 10. 2014 – Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic, která v České republice a na Slovensku zastupuje monitory Philips, ohlásila personální změny na klíčových postech. (TZ)

S platností od října se novým country managerem pro Českou republiku a Slovensko stal Martin Hempl (39), který dosud v MMD působil jako channel manager pro VIP zákazníky. Nahradil tak Janu Robešovou, která dočasně přerušuje svoji profesní kariéru a odchází na mateřskou dovolenou.

Novým channel managerem se stal František Koutník (32), který doposud působil ve společnosti Verbatim, kde se dva roky staral o retailové zákazníky na českém a slovenském trhu. Předtím pracoval necelé tři roky ve společnosti eD‘ system Czech. Má rád sport, především fotbal, a cestování.

„Jsem rád, že v našem týmu mohu přivítat Františka Koutníka, který u nás může plně zúročit svoje dosavadní pracovní zkušenosti. Není to v oblasti IT byznysu žádný nováček, a proto věřím, že společně s Martinem vytvoří silný a úspěšný tým,“ popřál oběma Jiří Dubina, Regional Sales Director.

###

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.