Barracuda Networks představuje nový Copy Site Server

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi nejvýznamnější výrobce z oboru informační bezpečnosti. Do této oblasti spadají rovněž řešení pro zálohování a sdílení dat, jako jsou produkty Barracuda Backup Server a Barracuda Message Archiver spolu se službami Barracuda Backup Service a Barracuda Copy. (TZ)

Stále populárnější služba Barracuda Copy je založena na nejmodernějších technologiích pro cloudové ukládání dat. Tato data jsou následně uživatelům přístupná pro sdílení mezi různými typy zařízení kdekoliv ve světě, přičemž nechybí ani podpora mobilních platforem iOS, Android a Windows Mobile. K efektivnímu využití Barracuda Copy významně přispívá rovněž integrace se službami třetích stran, mezi něž patří například SignNow, Mover, Redbooth a Kloudless.

Služba Barracuda Copy je určena především pro zákazníky z řad firem a organizací, kterým nabízí celou řadu pokročilých nadstavbových funkcí nejenom pro samotné ukládání dat, ale také pro jejich centrální správu včetně řízení přístupu a sdílení. Díky tomu mohou i velcí korporátní uživatelé snadno a efektivně spravovat svá data na cloudovém úložišti Copy.

Nejnovějším produktem v nabídce společnosti Barracuda Networks je řešení Barracuda Copy Site Server, které je k dispozici ve formě hardwarové jednotky nebo jako virtual appliance. Uživatelé tak mají k dispozici velmi flexibilní hybridní platformu kombinující všechny výhody lokálního a cloudového ukládání dat.

Zabudované vysoce efektivní nástroje pro správu poskytují bohaté možnosti, jak definovat způsoby zálohování a sdílení dat v rozlehlých sítích. K tomu přispívá i další rozšíření funkčních možností uživatelského rozhraní služby Barracuda Copy. V neposlední řadě je nutné zmínit také funkce pro optimalizaci datových toků, které zamezují zbytečnému zatěžování komunikačních linek.

Nově uvedený Barracuda Copy Site Server je tak další součástí nedávno oznámené iniciativy Barracuda Data Protection Plus, jejíž funkce již byly zahrnuty v nejnovějších verzích produktů Barracuda Backup verze 6.0 a Barracuda Message Archiver verze 4.0. Podrobnější popis Barracuda Data Protection Plus je k dispozici na

https://www.barracuda.com/programs/dataprotectionplus

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-kategorie-vykonna-spam-antispam-spyware-antispyware-antivir-a-im-firewall-reseni-barracuda-networks.htm

Distributorem produktů Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications