iPhone 6 a iPhone 6 Plus u T-Mobile

Praha, 20. října 2014 – Nový iPhone dorazil konečně i do České republiky, T-Mobile ho svým zákazníkům přináší již od 16 699 Kč pro verzi iPhone 6 16 GB. Prodej bude zahájen tradičně o půlnoci, v noci ze čtvrtka na pátek 24. října v Praze a v Brně, připravena je půlnoční soutěž na obou prodejnách o 2 kusy iPhone 6 16 GB na každé. Rezidentní fanoušci si svůj poklad však mohou objednat s tarifem na eShopu již v úterý 21. října od 0:01 hodin, s předpokládaným doručením kurýrem až domů od 29. 10. 2014 (dle dodávky od výrobce). Počty kusů jednotlivých modelů pro zahájení prodeje nebyly do vydání zprávy od výrobce potvrzeny. Soutěž na Facebooku pak přináší další tři iPhony 6. (TZ)

„T-Mobile chce skalním fanouškům samozřejmě dopřát i tuto novinku, tentokrát však i s předprodejem. Ani letos nechybí atraktivní půlnoční akce, kterou zpestří nejen protagonisté z reklam, ale i zajímavá soutěž,“ říká František Mala, výkonný ředitel segmentu rezidentních zákazníků v T-Mobile.

NAŠIM TO NEJLEPŠÍ

Jablíčkáři, kteří o půlnoci 24. října nemohou na prodejny, dávají přednost nákupu z pohodlí domova či si jen chtějí zajistit větší šance telefon získat, dostávají šanci objednat si novinku dokonce o tři dny dříve. Připraven je totiž internetový předprodej iPhone 6 s tarifem na eShopu, který bude spuštěn již v úterý 21. října v 0:01 hod. Objednat lze vždy s tarifem na osobu pouze dva kusy. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Bližší informace na www.t-mobile.cz/iphone-6. S ohledem na očekávaný zájem o tyto modely a jejich omezené množství, operátor znovu upozorňuje na odstávku systémů (včetně e-Shopu) během víkendu 24.–27. října, více zde.

SOUTĚŽE

Půlnoční prodej proběhne v Praze na Značkové prodejně Národní třída a v Brně na Náměstí Svobody a fanoušci se mají opravdu nač těšit. V obou městech se bude soutěžit o 2 iPhony 6 16 GB, herní úkoly budou inspirovány Naší třídou. Soutěžení přeměří speciální aplikace. V Praze výhry předá a první telefon prodá představitelka manželky učitele Radima, herečka Pavla Tomicová. Obě prodejny nabídnou čekatelům klasické domácí řízky a teplý čaj, v Praze pod taktovkou Karla alias studenta „Řízka“. Operátor navíc fanouškům zpříjemní čekání karimatkami na sezení a dekami na zahřátí.

Zajímavá soutěž je připravena i pro fanoušky na Facebooku. Hra o další tři iPhony 6 bude spuštěna už 21. října a opět se budou plnit zajímavé úkoly, které prověří šikovnost fanoušků.

Model

Barva

Základní cena s DPH

Cena s DPH se smlouvou (2, 3 roky)

iPhone 6, 16 GB

šedá,

stříbrná,

zlatá

18 299

16 699

iPhone 6, 64 GB

               šedá,

stříbrná*

21 099

19 199

iPhone 6, 128 GB

šedá

23 999

21 699

iPhone 6 Plus, 64 GB

šedá,

stříbrná

23 999

21 699

iPhone 6 Plus, 128 GB*

šedá,
zlatá

26 699

24 299

         *pouze na e-Shopu

Více informací na www.t-mobile.cz/iphone-6.

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996, od roku 2002 je součástí mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. K 30. červnu 2014 společnost obsluhovala více než 5,9 milionu mobilních zákazníků a zůstává tak jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem: vedle mobilních
a fixních telekomunikačních služeb nabízí i široké portfolio IT služeb a řešení systémové integrace pod značkou
T-Systems pro firemní zákazníky a veřejnou správu.

T-Mobile se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu svých služeb. Nezávislé testy opakovaně potvrzují, že T-Mobile je leaderem v kvalitě jak v oblasti 2G, 3G (UMTS FDD) a LTE dat, tak i v případě hlasových služeb v síti GSM. Společnost získala také řadu odborných ocenění za inovativní ICT řešení – například v anketě IT projekt roku.

Od svého založení společnost klade důraz také na zodpovědný přístup k podnikání a společnosti. T-Mobile je mimo jiné držitelem ocenění Zaměstnavatel roku i desetiletí, Firma roku: Rovné příležitosti či ceny Via Bona za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví. V roce 2012 časopis World Finance vyhlásil T-Mobile Czech Republic Nejlepším mobilním operátorem ve východní Evropě.

T-Mobile je hrdým organizátorem projektu Rozjezdy, celorepublikového programu podpory začínajících podnikatelů. Aktivity určené primárně neziskovým organizacím zastřešuje Fond T-Mobile. Více informací najdete na www.rozjezdyroku.cz a www.prosvetkolemnas.cz. Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz.