Vodafone představuje nové balíčky pro předplacené karty. Kombinují data, SMS i volání

Praha, 3. listopadu 2014 Po letní edici balíčků s neomezeným voláním přichází Vodafone na základě podnětů od zákazníků s dalšími balíčky, které umožňují výhodně využívat data i SMS. Jako první na trhu přináší zákazníkům předplacených služeb neomezenou nabídku dosud dostupnou pouze pro tarifní zákazníky. Aktivovaný balíček má platnost plných třicet dní a v případě zájmu jej lze jednoduše objednat znovu. Zákazník se tak ničím neuvazuje. (TZ)

„Chceme zákazníkům s předplacenými kartami nabídnout ještě více než zvýhodněné hlasové služby. V rámci pěti nových balíčků vycházíme vstříc všem, kteří chtějí používat také data a neomezeně posílat SMS,“ říká Hannes Neth, ředitel marketingu pro předplacené karty ve Vodafonu.

Nová nabídka navazuje na úspěch balíčků s neomezeným voláním. Jejím cílem je poskytnout kvalitní datové služby i zákazníkům s předplacenými kartami. Těm zájemcům, kteří by rádi využili volání, data i SMS, nabízí Vodafone Komplet balíčky anebo libovolné kombinace jednotlivých služeb. Cenové rozpětí je dostatečně široké na to, aby si z něj vybrali všichni zákazníci. Hlasové, datové i komplet balíčky lze objednávat ve všech prodejních kanálech Vodafonu, a to i prostřednictvím SMS zdarma, které jsou u našich zákazníků díky jednoduchosti a rychlosti velmi oblíbené.

Zákazníci si mohou vybrat z těchto nových balíčků:

150 MB a SMS v síti neomezeně

500 MB a SMS v síti neomezeně

1,5 GB a SMS do všech sítí neomezeně

Komplet v síti

Komplet do všech sítí

150 MB dat a SMS v síti neomezeně na 30 dní

500 MB dat a SMS v síti neomezeně na 30 dní

1,5 GB dat a SMS do všech sítí neomezeně na 30 dní

500 MB dat a

SMS + volání v sítí neomezeně na 30 dní

1,5 GB dat a SMS + volání do všech sítí neomezeně na 30 dní

99 Kč

199 Kč

599 Kč

249 Kč

899 Kč

 

Tyto balíčky bude možné využít již od 8. listopadu.

I nadále si zákazník může aktivovat také původní balíčky:

 

Volání v síti neomezeně

Volání do všech sítí

Volání do všech sítí neomezeně

Neomezené volání do vlastní sítě

Volání v síti neomezeně + 100 minut do ostatních sítí

Neomezené volání do všech sítí

99 Kč

249 Kč

599 Kč

O Vodafone Czech Republic

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě, Vodafone Group. V České republice v současnosti poskytuje služby pro více než tři miliony zákazníků. Od roku 2007 poskytuje společnost pod názvem Vodafone OneNet komplexní telekomunikační služby (hlasové i datové služby v pevné a mobilní síti) firemním zákazníkům jak ze soukromého, tak veřejného sektoru. Společnost je také aktivní v oblasti společenské odpovědnosti. Založila Nadaci Vodafone ČR, která je podle objemu rozdělených prostředků třetí největší firemní nadací v ČR a rozdělila za 6 let neziskovému sektoru více než 100 milionů korun. V roce 2010 Vodafone oslavil desetileté výročí na českém trhu netradiční kampaní Jsme stejná krevní skupina, kterou masivně propagoval bezplatné dárcovství krve a počátkem roku 2011 spustil První zelenou síť. Vodafone se opakovaně stal vítězem soutěží CSR Award a Top Filantrop v oblasti společenské odpovědnosti. Více informací na www.vodafone.cz.